Wiadomości z Gliwic

Spotkaj się z Mikołajem. Przedświąteczne spotkanie w Auchan Gliwice

  • Dodano: 2022-11-29 06:15, aktualizacja: 2022-11-28 20:20

Już niedługo Mikołajki! Z tej okazji Centra Handlowe Auchan w Gliwicach i Mikołowie przygotowały dla najmłodszych radosną niespodziankę. Na dzieci, które 3 grudnia wraz z rodzicami przyjdą do centrów handlowych będzie czekał Mikołaj.

Przedświąteczne spotkanie z Mikołajem

Będzie to okazja my porozmawiać z niezwykłym gościem i zrobić sobie pamiątkowe świąteczne zdjęcie. Mikołaj już szykuje świąteczne prezenty! Czy można go spotkać i osobiście opowiedzieć o wymarzonych upominkach? W sobotę 3 grudnia Centra Handlowe Auchan w Gliwicach i Mikołowie odwiedzi wyjątkowy gość. W specjalnie przygotowanej przestrzeni w pasażach handlowych, w otoczeniu choinek, przy dźwiękach świątecznych piosenek na fotelu zasiądzie Mikołaj!

Mikołaj opowie najmłodszym najpiękniejsze świąteczne opowieści i wręczy im słodkie upominki. Maluchy będą mogły przekazać Mikołajowi świąteczne życzenia i zrobić pamiątkowe świąteczne zdjęcie. To wyjątkowe wydarzenie będzie miłą zapowiedzią zbilżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia!

Mikołaj będzie czekał na dzieci w pasażu Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207, w sobotę 3 grudnia, od godziny 10.00 do godziny 17.00.

Spotkaj się z Mikołajem. Przedświąteczne spotkanie w Auchan Gliwice / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również