Wiadomości z Gliwic

Summer Arena – aby wakacje były niezapomniane

  • Dodano: 2021-07-23 09:15, aktualizacja: 2021-07-27 09:51

W sobotę, 24 lipca, w godz. 16.00-19.00 zaprasza się na vinylową prywatkę, o którą muzycznie zadba zespół Prywaciarze.

Chłopaki wiedzą, jak kręcić vinylami, żeby każdy pozytywnie się nastroił!

W niedzielę 25 lipca o godz. 16.00 naszym gościem na malej scenie będzie Tomaszem Duszyńskim - dziennikarz, pisarz i scenarzysta gier komputerowych, który debiutował zbiorem opowiadań "Produkt uboczny" i od tamtej pory opublikował kilka powieści oraz kilkanaście opowiadań z gatunku fantastyki.

W strefie FUNZONE ponownie duża dawka artystycznych wrażeń! Młodzież i dorośli wykonają przepiękne makramowe torebki ze sznurków i koralików i wezmą udział w warsztatach "czym jest architektura", gdzie stworzą makiety własnych obiektów, poznając przy tym rodzaje rysunków architektonicznych. Najmłodsze dzieci nauczą się tworzyć biżuterię z koralików, zwierzątka z balonów i zagrają w wieeeelkie gry!

W strefie EDUZONE odbędą się fantastyczne zajęcia z Legorobotyki i neuoredukacji, czyli nauka połączona z zabawą. Na stoisku Biblioteki, w sobotę zdobyć będzie można perełki vinylowe - nagrodami za zagadki i quizy literackie będą płyty vinylowe!

Do stref FUNZONE i EDUZONE zapraszamy w godz. 15.00-19.00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i przygotowane zostały przez Miejską Bibliotekę Publiczna w Gliwicach w ramach wydarzenia Summer Arena.

Wakacyjne atrakcje

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również