Wiadomości z Gliwic

Summer Arena – aby wakacje były niezapomniane

  • Dodano: 2021-07-23 09:15, aktualizacja: 2021-07-27 09:51

W sobotę, 24 lipca, w godz. 16.00-19.00 zaprasza się na vinylową prywatkę, o którą muzycznie zadba zespół Prywaciarze.

Chłopaki wiedzą, jak kręcić vinylami, żeby każdy pozytywnie się nastroił!

W niedzielę 25 lipca o godz. 16.00 naszym gościem na malej scenie będzie Tomaszem Duszyńskim - dziennikarz, pisarz i scenarzysta gier komputerowych, który debiutował zbiorem opowiadań "Produkt uboczny" i od tamtej pory opublikował kilka powieści oraz kilkanaście opowiadań z gatunku fantastyki.

W strefie FUNZONE ponownie duża dawka artystycznych wrażeń! Młodzież i dorośli wykonają przepiękne makramowe torebki ze sznurków i koralików i wezmą udział w warsztatach "czym jest architektura", gdzie stworzą makiety własnych obiektów, poznając przy tym rodzaje rysunków architektonicznych. Najmłodsze dzieci nauczą się tworzyć biżuterię z koralików, zwierzątka z balonów i zagrają w wieeeelkie gry!

W strefie EDUZONE odbędą się fantastyczne zajęcia z Legorobotyki i neuoredukacji, czyli nauka połączona z zabawą. Na stoisku Biblioteki, w sobotę zdobyć będzie można perełki vinylowe - nagrodami za zagadki i quizy literackie będą płyty vinylowe!

Do stref FUNZONE i EDUZONE zapraszamy w godz. 15.00-19.00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i przygotowane zostały przez Miejską Bibliotekę Publiczna w Gliwicach w ramach wydarzenia Summer Arena.

Wakacyjne atrakcje

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.