Wiadomości z Gliwic

Święto gliwickich seniorów

  • Dodano: 2018-08-22 09:15

1 września park Chopina będzie najbarwniejszym i najweselszym miejscem w mieście. Tego dnia swoje święto będą mieli gliwiccy seniorzy!

Starsi mieszkańcy spotkają się w sobotę o godz. 13.30 przy Urzędzie Miejskim (ul. Zwycięstwa 21). Stamtąd kolorowym korowodem wyruszą główną ulicą miasta i al. Przyjaźni do parku Chopina. W pobliżu Palmiarni Miejskiej odbędzie się VII Rodzinny Piknik Seniora. Nie zabraknie atrakcji dla seniorów i ich rodzin!

W programie znajdziemy muzyczne show Pawła Gołeckiego, usłyszymy także biesiadne i sentymentalne hity zespołu Mateusz Troll i Przyjaciele. Na scenie wystąpi również Leszek Filec, piosenkarz i kompozytor znany z wpadających w ucho śląskich szlagierów.

Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych będzie w miasteczku rodzinnym. Chętni spróbują swoich sił w warsztatch artystycznych (wicie wianków, układanie kompozycji w koszykach). Pasjonaci dobrej kuchni sprawdzą swoje umiejętności w przygotowywaniu najlepszej pizzy na świecie, a zapaleni czytelnicy wyszperają coś ciekawego w kąciku dobrej książki. Nie zabraknie stoisk informacyjnych Miasta Gliwice i przydatnych dla każdego, intensywnych szkoleń dla całej rodziny z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Impreza zakończy się w godzinach wieczornych, około 19.00. Wstęp wolny! Organizatorem Pikniku Seniora jest Miasto Gliwice.

Święto gliwickich seniorów


Źródło: UM Gliwice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.