Wiadomości z Gliwic

Towarzyski mecz Polska - Niemcy w Arenie Gliwice!

  • Dodano: 2019-04-29 10:30

Już 25 maja w Arenie Głównej Areny Gliwice zobaczymy zmagania siatkarzy na najwyższym, światowym poziomie!

W ramach oficjalnego otwarcia sezonu 2019 reprezentacji Polski mężczyzn, nasi mistrzowie zmierzą się towarzysko z reprezentacją Niemiec.

29 kwietnia rusza sprzedaż biletów

Sprzedaż biletów online rusza 29 kwietnia o godz. 12.00 na portalu ebilet.pl. Członkowie Klubu Kibica, użytkownicy sieci Plus i członkowie Klubu VITAY otrzymają 15% zniżki.

Dla kibiców mecz Polska - Niemcy to możliwość zobaczenia na żywo najlepszych zawodników i niesamowitego widowiska. Polscy entuzjaści volleyballa nie jeden raz udowodnili, że potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę!

Zobaczyć na żywo takie osobistości siatkarskiego świata jak Kubiak, Nowakowski czy Zatorski i Śliwka to nie lada gratka... 

Gliwicka hala przy Akademickiej 50 też zaprezentowała się już z najlepszej sportowej strony.

Dziękuję Miastu Gliwice i Arenie Gliwice za umożliwienie imponującego otwarcia reprezentacyjnego sezonu z udziałem mistrzowskiego zespołu. Jestem niezwykle rad, że największy i bardzo nowoczesny gliwicki obiekt dołączył jako ważny punkt do siatkarskiej mapy Polski.  Serdecznie zapraszam do Gliwic najlepszych kibiców na świecie! - podkreśla Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Warto dodać, że majowy mecz Polska - Niemcy w Gliwicach bezpośrednio poprzedza rozpoczęcie drugiej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów, której inauguracja będzie mieć miejsce w Katowicach (31 maja–2 czerwca). Potem polskich mistrzów świata czeka Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (9–11 sierpnia w Gdańsku), dalej CEV Mistrzostwa Europy (12–29 września, faza grupowa w Holandii) i wreszcie Puchar Świata w Japonii (1–15 października). Spotkanie w Gliwicach będzie więc sprawdzianem formy i kondycji podopiecznych Vitala Heynena, trenera reprezentacji Polski mężczyzn. Dla Areny Gliwice natomiast to kolejne wydarzenie wielkiego formatu w kolekcji.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.