Wiadomości z Gliwic

Trwa dochodzenie w sprawie pobicia. Poznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2022-10-11 06:15, aktualizacja: 2022-10-10 19:29

III Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze (RSD 991/22) w sprawie pobicia przez dwóch sprawców czterech nastolatków i spowodowania u pokrzywdzonych obrażeń twarzy.

Dochodzenie w sprawie pobicia

Zdarzenie miało miejsce w Gliwicach na placu Krakowskim 20 maja br. ok. godz. 0.30. W trakcie dochodzenia ustalono tożsamość jednego z podejrzanych i ten nie pozostanie bezkarny. Dąży się do ustalenia również drugiego z mężczyzn, który do tej pory jest nieznany.

Mimo słabej jakość obrazu (zdjęcie z dużej odległości) uznano, że istnieje możliwość identyfikacji osoby przez skojarzenie sylwetki, ubioru i prowadzenia na smyczy charakterystycznego psa.

Wszyscy rozpoznający mężczyznę z fotografii lub tylko podejrzewający, kogo zdjęcia przedstawiają, proszeni są o kontakt z referentem sprawy, aspirantem Krzysztofem Bakunem, tel 47 859 03 19, e-mail: krzysztof.bakun@gliwice.ka.policja.gov.pl

Informacje można też przekazywać anonimowo, za pośrednictwem skrzynki "Powiadom nas".

Trwa dochodzenie w sprawie pobicia. Poznajesz tego mężczyznę? / fot. KMP Gliwice

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również