Wiadomości z Gliwic

Wakacje w Gliwicach. Jakie zajęcia czekają na mieszkańców?

  • Dodano: 2020-07-02 10:15

Te wakacje w Gliwicach z pewnością będą nieco inne niż poprzednie.

Z niektórych obiektów będzie można korzystać na nowych zasadach sanitarnych, niektóre będą nieczynne. Jedno się nie zmienia – bogata oferta wakacyjnych zajęć sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

  1. Lato w dzielnicach. Dzielnice Baildona, Politechnika i Zatorze zapraszają na lato pełne atrakcji. Będzie okazja, by poznać swoich sąsiadów i aktywnie spędzić z nimi czas. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  2. Z książką w plenerze. Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach poleca się na wakacje. W wypożyczalniach nie tylko znajdziecie coś ciekawego do poczytania, warto też skorzystać z wirtualnej oferty wakacyjnej. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  3. Wakacje z GTW. Zajęcia survivalovo-militarne i turnusy kulturalne – to wakacyjna oferta Stowarzyszenia GTW dla młodych gliwiczan. Frajda murowana! Więcej informacji TUTAJ (klik).
  4. Wakacje w oświacie. Lato to czas wolny od zajęć edukacyjnych, ale nie znaczy to, że Miasto Gliwice zapomina o swoich uczniach. Coroczne warsztaty w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach cieszą się wielkim zainteresowaniem, ale to nie wszystko, co jednostki oświatowe przygotowały na wakacje 2020. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  5. Wirtualny teatr. W lipcu Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza dzieci do udziału w dwóch wydarzeniach w Internecie. Na kanale YouTube instytucji będzie można zobaczyć spekatal „Tuwim dla dzieci” i wziąć udział w warsztatach teatralnych. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  6. Wakacje na sportowo. Te wakacje w Gliwicach z pewnością będą nieco inne niż poprzednie. Z niektórych obiektów będzie można korzystać na nowych zasadach sanitarnych, niektóre będą nieczynne. Jednak, aby umilić młodym gliwiczanom czas wypoczynku, Miejski Zarząd Usług Komunalnych tradycyjnie zaprasza dzieci spędzające lato w mieście na bezpłatne zajęcia piłki nożnej, lekkoatletyki i koszykówki. Ale to niejedyne wakacyjne atrakcje. Więcej informacji TUTAJ (klik).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również