Wiadomości z Gliwic

Wakacje w Gliwicach. Jakie zajęcia czekają na mieszkańców?

  • Dodano: 2020-07-02 10:15

Te wakacje w Gliwicach z pewnością będą nieco inne niż poprzednie.

Z niektórych obiektów będzie można korzystać na nowych zasadach sanitarnych, niektóre będą nieczynne. Jedno się nie zmienia – bogata oferta wakacyjnych zajęć sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

  1. Lato w dzielnicach. Dzielnice Baildona, Politechnika i Zatorze zapraszają na lato pełne atrakcji. Będzie okazja, by poznać swoich sąsiadów i aktywnie spędzić z nimi czas. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  2. Z książką w plenerze. Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach poleca się na wakacje. W wypożyczalniach nie tylko znajdziecie coś ciekawego do poczytania, warto też skorzystać z wirtualnej oferty wakacyjnej. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  3. Wakacje z GTW. Zajęcia survivalovo-militarne i turnusy kulturalne – to wakacyjna oferta Stowarzyszenia GTW dla młodych gliwiczan. Frajda murowana! Więcej informacji TUTAJ (klik).
  4. Wakacje w oświacie. Lato to czas wolny od zajęć edukacyjnych, ale nie znaczy to, że Miasto Gliwice zapomina o swoich uczniach. Coroczne warsztaty w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach cieszą się wielkim zainteresowaniem, ale to nie wszystko, co jednostki oświatowe przygotowały na wakacje 2020. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  5. Wirtualny teatr. W lipcu Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza dzieci do udziału w dwóch wydarzeniach w Internecie. Na kanale YouTube instytucji będzie można zobaczyć spekatal „Tuwim dla dzieci” i wziąć udział w warsztatach teatralnych. Więcej informacji TUTAJ (klik).
  6. Wakacje na sportowo. Te wakacje w Gliwicach z pewnością będą nieco inne niż poprzednie. Z niektórych obiektów będzie można korzystać na nowych zasadach sanitarnych, niektóre będą nieczynne. Jednak, aby umilić młodym gliwiczanom czas wypoczynku, Miejski Zarząd Usług Komunalnych tradycyjnie zaprasza dzieci spędzające lato w mieście na bezpłatne zajęcia piłki nożnej, lekkoatletyki i koszykówki. Ale to niejedyne wakacyjne atrakcje. Więcej informacji TUTAJ (klik).

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.