Wiadomości z Gliwic

Witamy wakacje!

  • Dodano: 2018-06-28 10:15

Wakacje rozpoczęły się deszczowo, ale mamy nadzieję, że złą aurę uda się przełamać 1 lipca, oficjalnym rozpoczęciem wakacji. Nie przegapcie, będzie się działo!

Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na oficjalne “Powitanie wakacji w Ośrodku Wypoczynkowym Czechowice”. Impreza odbędzie się w niedzielę, 1 lipca, w godz. od 12.00 do 15.00. W programie m.in. pokaz judo, warsztaty, kącik adopcyjny i spacery z psami, prezentacja wozu strażackiego i pokaz szermierki.

W ramach powitania wakacji odbędą się gry i zabawy z animatorami, będą dmuchańce i malowanie buziek, a także pokazy sportowe. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad wykwalifikowanych trenerów fitness, judo, szermierki czy też spróbować swoich sił w warsztatach na mini skateparku. Dla aktywnych uczestników przewidziano wspaniałe upominki. Wakacje to przede wszystkim dobra zabawa i odpoczynek, ale nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. W tej kwestii wypowiedzą się Strażacy z OSP Brzezinka oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gliwicach – mówi Iwona Janik, rzecznik prasowy MZUK w Gliwicach.

Na powitanie wakacji zaprasza Miasto Gliwice i Miejski Zarząd Usług Komunalnych. (mf)

Witamy wakacje!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również