Wiadomości z Gliwic

Wysokie standardy i niska cena. Jaki samochód firmowy najbardziej się opłaca?

  • Dodano: 2019-02-12 10:30, aktualizacja: 2019-02-12 14:50

Na Śląsku przybywa firm, a co za tym idzie – pojawia się coraz więcej samochodów firmowych. Jak znaleźć ten idealny, który połączy wysokie standardy i niską cenę? Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy przy niskiej cenie samochodu, otrzymujesz w zamian przynajmniej dobrą jakość – teraz możesz liczyć nawet na wyższą jakość. Rynek samochodów dla firm stale się powiększa, pojazdy są coraz lepsze i nowocześniejsze. Sama technologia to jednak nie wszystko. Kupując samochód dla swojej firmy, warto zadbać przede wszystkim o to, aby był tani w utrzymaniu. Rzadsze wizyty na stacjach benzynowych to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W przypadku biznesu obie te kwestie są bardzo ważne i mogą zostać zainwestowane w rozwój przedsiębiorstwa lub być przeznaczone na szkolenia pracownicze.

Ekonomiczne pojazdy dla biznesu

Zabrzańska Toyota Ja-Now-An dysponuje flotą niezwykle ekonomicznych samochodów. Dla firm szczególnie polecane są pojazdy z napędem hybrydowym. Na takiej samej ilości paliwa, hybrydy są w stanie przejechać nawet ponad dwukrotnie więcej kilometrów niż auto posiadające klasyczny napęd. Każdy z tych pojazdów szczyci się wspaniałą dynamiką podczas jazdy, a także bezawaryjnością. Znikają więc obawy o częste wizyty w serwisach u mechaników samochodowych, co także zmniejsza koszty utrzymania. Niezawodność ta jest potwierdzona badaniami.

Metody finansowania

Te najpopularniejsze i najbardziej opłacalne to leasing oraz kredyty. Obie formy są bardzo atrakcyjne pod kątem wysokości rat. Niskie opłaty miesięczne to niższe koszty. Klienci decydujący się na zakup nowych samochodów z floty w zabrzańskim salonie, mogą liczyć na interesujące rabaty oraz niskie koszty użytkowania. Ponadto, aby wyjść naprzeciw swoim klientom, wszystkie formalności załatwiane są na miejscu. Ze względu na niezawodność oferowanych aut, przy odsprzedaży zwykle uzyskują one wyższą wartość niż w przypadku podobnych samochodów innych marek. Zakupu auta dla biznesu w salonie firmowym ma także sporo innych zalet. W dowolnym momencie możesz skontaktować się z obsługą i poprosić o radę. Specjaliści chętnie pomogą w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Pracownicy serwisowi zadbają z kolei o wszelkie aspekty techniczne. Oryginalne części zamienne oraz najnowocześniejszy sprzęt i profesjonalne podejście, mają ogromny wpływ na jakość obsługi klienta. Ekonomiczny silnik, elastyczna skrzynia biegów, napęd – to wszystko wpływa na komfort jazdy i prowadzenie samochodu. Dodając do tego oszczędności związane z utrzymaniem pojazdu oraz niskie raty i niezawodność, cieszysz się swoją pracą każdego dnia. Szczególnie wtedy, gdy wymaga ona wielu podróży służbowych zarówno po regionie Śląska, jak i terenie całej Polsce. Bezawaryjność czy ekonomiczna jazda to mniejsze wydatki u mechaników i na stacjach benzynowych. Warto więc zadbać o swoją firmę, mając realny wpływ na jej koszty oraz rozwój – zaoszczędzone w ten sposób pieniądze lepiej przeznaczyć na rozbudowę biznesu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.