Wiadomości z Gliwic

Zbliża się akcja "5 kilometrów Dobra"! Marszuj z kijami i pomagaj

  • Dodano: 2024-05-28 14:45

16 czerwca szykuje się fantastyczna okazja do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej, integracji i wsparcia działań charytatywnych! Górnośląska Fundacja Onkologiczna wraz z gliwickim Narodowym Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie zapraszają na I Marsz z kijami – nordic walking „5 kilometrów Dobra”, organizowany na terenie NIO i w parku Chopina. Uczestnicy wystartują o godz. 12.00. Patronat nad wydarzeniem objęła prezydent Gliwic Katarzyna Kuczyńska-Budka.

Każdy może wziąć udział

Udział w imprezie mogą wziąć wszyscy chętni powyżej 18. roku życia, a szczególnie pacjenci Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, ich rodziny i znajomi. Osoby, które nie ukończyły 18 lat, mogą wystartować pod warunkiem dostarczenia podpisanego oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego o zgodzie na start dziecka na odpowiedzialność rodzica/opiekuna prawnego. 

Miejsce na starcie gwarantuje wniesienie opłaty w wysokości 30 zł, przed wyczerpaniem limitu startujących ustalonego na 150 osób. Przyjmowanie zgłoszeń i opłat online trwa do 12 czerwca za pośrednictwem formularza na stronie https://dostartu.pl/. Uwaga! W przypadku niewyczerpania limitu miejsc, możliwe będzie wniesienie zgłoszenia i opłaty (gotówką, w wysokości 50 zł) w dniu zawodów, w biurze zlokalizowanym na parkingu przed Narodowym Instytutem Onkologii przy ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15.

Cały dochód z opłat startowych zostanie przekazany na rzecz gliwickiego oddziału Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddział w Gliwicach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również