Wiadomości z Gliwic

Zdrowie psychiczne jest ważne! Antydepresyjny Punkt Konsultacyjny w Gliwicach

  • Dodano: 2024-02-21 11:15

23 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Depresją – Antydepresyjny Punkt Konsultacyjny gliwickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zaprasza tradycyjnie przed budynek Urzędu Miejskiego w Gliwicach.
Depresja to choroba, która poprzez długotrwałe zaburzenia nastroju (smutek, utratę przyjemności, pesymistyczne spojrzenie na świat i siebie samego) utrudnia, a nawet uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. 

Dowiedz się więcej o depresji

Jak co roku w Światowym Dniu Walki z Depresją przed budynkiem Urzędu Miejskiego powstanie punkt konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gliwicach, która organizuje akcję we współpracy z Wydziałem Zdrowia. Dzięki niemu wszyscy zainteresowani tym tematem mieszkańcy będą mogli zasięgnąć informacji na temat depresji i jej objawów oraz uzyskać adresy gliwickich placówek, w których warto szukać pomocy w razie rozpoznania niepokojących symptomów u siebie lub swoich bliskich.

Punkt dostępny w Światowy Dzień Walki z Depresją

Antydepresyjny Punkt Konsultacyjny dostępny będzie w piątek, 23 lutego, w godz. od 10.00 do 14.00, obok wejścia głównego do Urzędu Miejskiego przy ul. Zwycięstwa 21. Odwiedzający go mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad pracowników gliwickiej poradni oraz otrzymać przydatne broszury informacyjne. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również