Wiadomości z Gliwic

5 powodów, by sprzedać auto w skupie

  • Dodano: 2018-07-20 08:00, aktualizacja: 2018-07-20 08:15

Jeśli nie możesz sprzedać swojego auta i bezskutecznie poszukujesz nabywców na samochód, powinieneś zainteresować się ofertą jednej z wielu firm skupujących pojazdy od klientów indywidualnych i biznesowych. W Gliwicach oraz na terenie całego Górnego Sląska branża skupu aut jest niezwykle mocno rozwinięta, warto jednak wybierać firmy renomowane, oferujące najlepsze stawki. Poznaj 5 powodów, dla których powinieneś skorzystać z usług firmy oferującej skup aut w Gliwicach.

1. Darmowa wycena

Nie dość, że za wycenę auta w skupie nie zapłacisz ani złotówki, to na dodatek możesz zyskać rzetelną ofertę cenową bez wychodzenia z domu. Firmy skupujące auta oferują bezpłatną wycenę online, na podstawie danych zawartych w formularzu kontaktowym, znajdującym się na ich stronie www. Dzięki temu doświadczeni rzeczoznawcy wycenią twoje auto w kilkanaście minut.

2. Uczciwe stawki

Minęły czasy, kiedy firmy oferowały skup aut za połowę ceny lub mniej. Dziś osoby sprzedające swoje samochody mogą liczyć na uczciwe, rzetelne stawki oparte na realnych przesłankach. Ostateczna wycena dokonywana jest po oględzinach samochodu, dlatego jest to najbardziej miarodajna i obiektywna forma określenia rzeczywistej wartości pojazdu.

3. Gotówka od ręki

Większość firm oferujących skup aut w Gliwicach zapewnia natychmiastową płatność za skupowane samochody osobowe i dostawcze. Dzięki temu gotówkę możesz otrzymać do ręki lub na konto – natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Oprócz pieniędzy otrzymasz wszystkie wymagane dokumenty, potwierdzające legalność transakcji.

4. Skup aut w każdym stanie technicznym

Firmy oferujące skup aut osobowych i dostawczych zwykle nie gardzą autami rozbitymi, powypadkowymi, a nawet przeznaczonymi do kasacji. Oczywiście, autoskupy przyjmują również samochody nowe i poleasingowe, skupując kilkunastoletnie wozy średniej klasy i luksusowe limuzyny.

5. Możliwość sprzedaży auta bez wychodzenia z domu

Sprzedaż auta w skupie to również gwarancja szybkiej i wygodnej transakcji. Na życzenie sprzedającego, finalizacja sprzedaży może odbyć się w siedzibie firmy skupującej pojazd lub w domu jego dotychczasowego właściciela. Opcja nr 2 daje ci więc możliwość sprzedaży auta za dobre pieniądze, na podstawie darmowej wyceny, z gotówką od ręki, w dowolnym stanie technicznym, bez wychodzenia z domu.

Skup aut – Gliwice – którą firmę wybrać?

Decydując się na sprzedaż auta w skupie, warto dokładnie przeanalizować rynek i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Wchodząc na stronę http://autoskup-slask.pl/skup-samochodow-gliwice/, możesz zapoznać się z ofertą firmy Auto Skup Śląsk – renomowanego przedsiębiorstwa, będącego liderem gliwickiego rynku skupu pojazdów nowych i używanych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.