Wiadomości z Gliwic

Ampułki do mezoterapii bezigłowej - czym się charakteryzują?

  • Dodano: 2020-02-10 14:00

Ampułki do mezoterapii bezigłowej to jeden z tych kosmetyków, które cały czas zyskują na popularności. Niewątpliwie jest to spowodowane tym, że ich działanie jest bardzo pożądane przez klientki salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. O czym tu dokładnie mowa?

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – od czego należy zacząć?

Jak sama nazwa wskazuje ampułki wykorzystywane są podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej. Zabieg ten ma na celu otwarcie kanałów w błonach komórkowych, a także warstwie rogowej skóry. Działa on w oparciu o zachodzące w tychże miejscach zjawiskach fizycznych. Dzięki temu skóra staje się bardziej podatna na działanie aplikowanych kosmetyków. Nie są one bowiem nakładane jedynie na wierzch nią warstwę, ale dzięki otwartym kanalikom zawartość ampułki może dostać się w głąb skóry. Takie działanie jest bardzo pożądane, ponieważ żaden kosmetyk nie zadziała tak dobrze od zewnątrz jak od wewnątrz.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – które wybrać?

Wybierając ampułki do mezoterapii bezigłowej należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Pierwszym z nich będzie oczywiście skład danego kosmetyku. Ten musi być nie tyle krótki ile zrównoważony. To bardzo ważna informacja, ponieważ wiele osób wychodzi z założenia, że czym krótszy skład tym lepiej. Często mają oni rację. Jednak w przypadku ampułek czy koktajli stosowanych przy różnego rodzaju zabiegach składy nie muszą być wcale krótkie. Ważne natomiast by były wartościowe, czyli zawierały jedynie substancje realnie wpływające na skórę. Drugą ważną cechą dobrych ampułek do mezoterapii bezigłowej będzie ich odpowiednie przebadanie. Tak robi między innymi firma https://phyris.mensabeauty.pl/, która swoje kosmetyki bada we własnych laboratoriach. Dzięki temu ma nad nimi stałą kontrolę i może cały czas pracować nad ich udoskonalaniem. Dobre ampułki do mezoterapii bezigłowej muszą bowiem dostosowywać się nie tylko do wymagań klientek, ale przede wszystkim muszą być kompatybilne ze stosowanym w gabinetach kosmetycznych sprzętem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.