Wiadomości z Gliwic

Blaupunkt - niemiecka jakość wykonania

  • Dodano: 2020-10-14 15:15

Blaupunkt jest znaną, niemiecką firmą produkującą sprzęt elektroniczny oraz akcesoria do samochodów. W ich ofercie znajdziemy także hulajnogi elektryczne do użytku miejskiego. Marka odznacza się wysoką jakością wykonania swoich produktów, dbając tym samym o zadowolenie swoich klientów. Hulajnogi Blaupunkt wyróżniają się krótkim czasem ładowania, bogatym wyposażeniem oraz nowoczesnym designem.

Blaupunkt ESC910

Blaupunkt ESC910 to hulajnoga z silnikiem o mocy 350W oraz akumulatorem o pojemności 10 Ah. Pojazd rozpędza się do 25 km/h i jest w stanie pokonać dystans 40 km bez żadnej przerwy. Czas ładowania baterii wynosi 5 godzin. Ponadto, baterie możemy wyjąć i wymienić na nową lub w dogodny sposób podładować. Hulajnoga została wyposażona w trzy tryby jazdy: początkujący, normalny i sportowy. Za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo

W trosce o komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, hulajnoga Blaupunkt ESC910 została wyposażona we wszystkie niezbędne do tego elementy. Komfortową jazdę zapewniają 10-calowe opony, które służą do płynnej jazdy, nawet po nierównej nawierzchni. Hulajnoga waży 15 kg, a system składania pozwala na szybkie złożenie pojazdu.Bezpieczną jazdę gwarantuje zestaw aż trzech różnych hamulców: tylny tarczowy, nożny wspomagający, oraz przedni elektryczny z e-ABS. O dobrą widoczność na drodze po zmroku zadba oświetlenie LED. Przednia lampa oświetli drogę, natomiast tylna sprawi, że pojazd będzie widoczny dla pozostałych użytkowników ruchu drogowego. Wyświetlacz znajdujący się na kierownicy pojazdu, przekazuje nam informacje o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii czy wybranym trybie jazdy.

Blaupunkt ESC808

Blaupunkt ESC808 to hulajnoga miejska o standardowych dla niej parametrach. Prędkość maksymalna wynosi 25 km/h, a zasięg to 20 km. W wyposażeniu pojazdu znajdziemy silnik o mocy 350W oraz akumulator o pojemności 5 Ah. Pełne naładowanie baterii trwa zaledwie 2 godziny. Za pomocą trzech trybów jazdy możemy odpowiednio do swoich potrzeb zredukować prędkość maksymalną. Ponadto Blapunkt ESC808 został wyposażony tempomat. Włączy się on automatycznie, gdy będziemy poruszać się ze stałą prędkością dłużej niż 6 sekund.

Komfortowe podróżowanie

Jazda hulajnogą Blaupunkt ESC808 jest niezwykle komfortowa. 8.5-calowe opony doskonale radzą sobie z nierównościami napotkanymi na drodze. Dzięki niewielkiej wadze (13,5 kg) oraz szybkiemu systemowi składania, możemy hulajnogę zabierać ze sobą dosłownie wszędzie. Wyświetlacz zapewnia nam dostęp do najważniejszych informacji, takich jak: aktualna prędkość, poziom naładowania baterii czy wybrany tryb jazdy. Szeroki podest został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, dzięki któremu zwiększa się stabilność użytkownika podczas jazdy. Dwa hamulce z systemem e-ABS (tarczowy oraz nożny) zapewniają skuteczne wytracanie osiągniętej przez pojazd prędkości. Podczas hamowania dodatkowo miga tylne światło LED. Natomiast przednia lampa oświetla drogę po zmroku.

Blaupunkt ESC608

Hulajnoga Blaupunkt ESC608 rozpędza się do 25 km/h, a na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać 20 km dystans. To co ją różni od wyżej przedstawionego modelu to mniejsza moc silnika - 250W. Blaupunkt ESC608 został wyposażony w akumulator o pojemności 6 Ah, a jego czas ładowania wynosi zaledwie 5 godzin. Ograniczyć prędkość maksymalną możemy za pomocą wyboru odpowiedniego trybu jazdy. Tempomat przyda nam się, gdy będziemy chcieli poruszać się stale z określoną prędkością.

Przemyślane detale

Wszystkie detale w hulajnodze Blaupunkt ESC608 zostały dokładnie przemyślane. Podczas jazdy najważniejsze jest bezpieczeństwo. Producent wyposażył hulajnogę w dwa hamulce: tylny tarczowy oraz przedni elektryczny z e-ABS. Dobra widoczność na drodze jest możliwa dzięki przedniej lampie LED. 8.5-calowe opony doskonale radzą sobie z przeszkodami napotkanymi na drodze. Waga pojazdu to zaledwie 15 kg, a mechanizm składania pozwala na szybkie złożenie hulajnogi do mniejszych rozmiarów. W modelu ESC608 nie mogło zabraknąć wyświetlacza, dzięki któremu dowiadujemy się o aktualnej prędkości czy poziomie naładowania baterii.

Podsumowanie - Hulajnogi elektryczne Blaupunkt

Hulajnogi elektryczne Blaupunkt to produkty niemieckiej marki, które cechują się wysoką jakością wykonania oraz bogatym wyposażeniem. Każdy z przedstawionych modeli jest przeznaczony do jazdy po mieście. Wszystkie hulajnogi zostały wyposażone w elementy, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.