Wiadomości z Gliwic

Dieta pudełkowa - dlaczego warta ją zamówić?

 • Dodano: 2021-07-12 09:30, aktualizacja: 2021-07-26 09:31

Dieta pudełkowa, czyli popularny catering dietetyczny jest najchętniej wybieraną formą żywienia w Polsce. Pomaga utrzymać zdrową sylwetkę oraz schudnąć czy nabrać masy mięśniowej. Przed rozpoczęciem korzystania z diety pudełkowej z dostawą odbywa się konsultacja z dietetykiem, który dobiera najlepszy wariant posiłków. Ustala dobowe zapotrzebowanie na poszczególne składniki biorąc przy tym pod uwagę: aktywność fizyczną, płeć, rodzaj wykonywanej pracy i wiek. Jedzenie pudełkowe dostarczane jest do domu bądź pracy zamawiającego.

Po jakie diety w cateringu dietetycznym z dostawą klienci sięgają najchętniej?

 1. Dieta Diabetic dla cukrzyków.

 2. Dieta Fit Kid dla dzieci.

 3. Dieta Gluten&Lactose Free - bez glutenu i laktozy.

 4. Dieta Keto - ketogeniczna.

 5. Dieta Light, zbilansowana i odchudzająca.

 6. Dieta Low Carb - niskowęglowodanowa.

 7. Dieta Super Sport dla aktywnych.

 8. Dieta Vegan - wegańska, z wykluczeniem produktów pochodzenia zwierzęcego.

 9. Dieta Veggie - wegetariańska.

 10. Dieta Veggie fish - wegetariańska z rybami.

Dlaczego warto sięgnąć po catering pudełkowy?

Catering dietetyczny z dostawą jest najbardziej popularny i nie ma w tym nic dziwnego. Wynika z niego wiele korzyści. Jakie zalety płyną z zamówienia diety pudełkowej?

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy. Wbrew pozorom dieta pudełkowa wcale nie jest droga. Wręcz przeciwnie, można na niej oszczędzić. Konsument nie musi już robić zakupów spożywczych, przez co nie wydaje pieniędzy na zbędne rzeczy, kiedy robił wcześniej zakupy w pośpiechu. Najczęściej lądowały i tak w koszu. Zamawiając catering dietetyczny klient dostaje tyle jedzenia, ile potrzebuje i ile jest w stanie zjeść. Z kolei oszczędzony czas może przeznaczyć na przyjemności, spotkania z rodziną, hobby, etc. Nie musi już od tej pory robić zakupów, gotować ani zmywać po posiłkach.

 2. 5 gotowych, odpowiednio zbilansowanych posiłków na cały dzień, które można wygodnie zabrać do pracy, na uczelnię czy w podróż, są zawsze pod ręką. Dania przyrządzają doświadczeni kucharze, a specjalna firma dostarcza je pod wskazany adres w hermetycznie zamkniętych pudełkach. Dzięki temu o każdej porze można cieszyć się świeżymi i przede wszystkim smacznymi potrawami.

 3. Catering dietetyczny dostarcza wszystko to, co dla organizmu potrzebne. Czyli dobrze zbilansowane, pełnowartościowe posiłki. Z kalorycznością dopasowaną do potrzeb klienta. Ponadto dania są tak skomponowane, by organizm otrzymał potrzebne składniki odżywcze, witaminy, minerały. Nad tym czuwa czujne oko profesjonalnego dietetyka współpracującego z firmą cateringową.

 4. Więcej niż tylko odchudzanie. Dieta zazwyczaj kojarzy się z odchudzaniem. Jest w tym trochę racji. Podobnie jest z cateringiem dietetycznym - łatwiej jest podjąć wyzwanie, przestać stałych pór jedzenia. A wszystko dzięki temu, że jedzenie jest zawsze pod ręką i nie odczuwa się nagłych napadów głodu. Zapobiega to podjadaniu, które bardzo źle wpływa na wagę. Dieta pudełkowa jest przeznaczona nie tylko dla tych, które chcą schudnąć, ale także dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać, zadbać o zdrowie.

 5. Możliwość zamówienia zestawu próbnego. Dzięki temu konsument jest w stanie potwierdzić, czy dania z cateringu dietetycznego mu odpowiadają. Jednakże, kto raz posmakuje tych pysznych posiłków, to nie potrafi się już z nimi później rozstać. Zachęcają nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim walorami smakowymi.

 6. Zapraszamy na https://eatfitcatering.pl/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.