Wiadomości z Gliwic

Gwiazda serialu odwiedzi Europę Centralną - wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin

  • Dodano: 2019-04-08 10:00

W nadchodzącym tygodniu atmosfera w Europie Centralnej będzie naprawdę go-rąca! Centrum handlowe w Gliwicach odwiedzi Strażak Sam, jeden z ulubionych bohaterów seriali dla dzieci. Najmłodsi wyruszą w niezwykłą podróż pełną dobrej zabawy, a ich rodzice zostaną nagrodzeni za zakupy.

To będą dwa dni pełne zabawy, konkursów, lekcji dla najmłodszych oraz atrakcji dla dorosłych. Dzieci spotkają się z bohaterem słynnej bajki „Strażak Sam”, prawdziwymi funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej, ale również zdobędą wiedzę oraz umiejętności przydatne w prawdziwym życiu. Dorośli natomiast będą mogli wziąć udział w akcji paragonowej - za zakupy będą mogli odebrać prezenty. Pojawi się także strefa wielkanocna, w której najmłodsi oraz rodzice przygotują ozdoby świąteczne i zabiorą je do domu.

Niezapomniane atrakcje dla rodzin

13 i 14 kwietnia Centrum Handlowe Europa Centralna zamieni się w bajkowy świat Strażaka Sama - miasteczko Pontypandy. Będzie w nim czekało wiele stref z różnymi atrakcjami i aktywnościami. Uczestnicy m.in. dopasują poszczególne elementy wozu strażackiego do makiety kreatywnej i wykonają strażackie odznaki przy stanowisku plastycznym. Pojawi się także strefa zwariowanych fryzurek - dziewczynki będą miały możliwość zrobienia sobie kolorowych warkoczyków. Poza tym każde dziecko będzie mogło usiąść za kierownicą małego wozu strażackiego i pokonać tor przeszkód. Pojawi się także strefa animacyjna, w której dzieci będą uczyły się numerów alarmowych i poznawały dane służby. W programie wydarzenia przewidziano również spotkanie z prawdziwymi strażakami. To świetna okazja, by zajrzeć do ich wozu, który zaparkują przed centrum handlowym, przymierzyć kask, porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kto kupuje, ten zyskuje

Przed Wielkanocą warto się wybrać do Europy Centralnej także z myślą o zakupach przedświątecznych. Na wszystkich klientów gliwickie centrum handlowe przygotowało specjalną akcję. Każdy, kto zrobi zakupy między 11 a 14 kwietnia zakupy za minimum 150 zł (kwota na jednym paragonie), będzie mógł odebrać licencjonowane auto-zabawkę z bajki „Strażak Sam”. Specjalne stanowisko zostanie zlokalizowane na terenie galerii i będzie czynne w tych dniach od godz. 11:00 do godz. 20:00. Jak informują organizatorzy - liczba prezentów jest ograniczona.

Kontakt dla mediów:

Mateusz Nawrocki

Neon Shake

GSM + 48 690 003 245

mateusz.nawrocki@neonshake.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.