Wiadomości z Gliwic

Jak działa firma sprzątająca? Dlaczego warto zdecydować się na taką usługę?

  • Dodano: 2023-09-12 11:30, aktualizacja: 2023-09-15 11:43

Siedziba firmy powinna być jej wizytówką, zwłaszcza wtedy, gdy przyjmuje się w niej klientów i kontrahentów. Zadbanie o czystość miejsca pracy powinna być priorytetem. Nie trzeba przy tym zatrudniać pracownika na etat. Można postawić na usługi firmy sprzątającej. Dlaczego warto to zrobić i jak działa taka firma?

Sprzątanie przestrzeni biurowych zgodnie z poczynionymi ustaleniami 

Oczywiście firma sprzątająca Gliwice zawiera umowę z podmiotem, dla którego będzie świadczyć usługi sprzątania. Można zdecydować się na umowę krótkoterminową lub długoterminową, w zależności od potrzeb. W końcu konieczne może być posprzątanie siedziby firmy po remoncie czy przeprowadzce, ale i codzienne utrzymywanie porządku. Firma sprzątająca może działać według ustalonego harmonogramu sprzątania. Dzięki temu praca pracowników będzie efektywna, ale i nie będzie kolidować z wykonywanymi przez pracowników danej firmy obowiązkami biurowymi. Umowa krótkoterminowa do niczego nie zobowiązuje, zatem po wykonaniu ustalonych usług sprzątania nie trzeba zawierać kolejnej. Niemniej jednak profesjonalizm i solidność zachęca, by korzystać z tego rodzaju usług na co dzień, a nie jedynie okazjonalnie w ramach przygotowania do ważnych spotkań, wizytacji, czy np. firmowych jubileuszy. 

Jak dziaa firma sprztajca Dlaczego warto zdecydowa si na tak usug

Sprzątanie biur w Gliwicach - co obejmuje?     

Decydując się na sprzątanie biur Gliwice, można liczyć na regularne czyszczenie przestrzeni biurowych w ramach zawartej umowy. Usługi sprzątania obejmują mycie podłóg, ścieranie kurzu z półek czy biurek, a także sprzętu biurowego. Mycie parapetów, listew przypodłogowych, opraw lamp, włączników czy obudowy gniazdek, klamek, poręczy czy wind nie jest pomijane. Pracownicy firmy sprzątającej mogą nie tylko wysprzątać sanitariat, ale i zaopatrzyć go w niezbędne środki czystości. Usługa dotyczy sprzątania przestrzeni kuchennych w biurach czy wynoszenia śmieci i wymiany worków na śmieci. Czystość może być utrzymywana także w miejscach takich jak palarnia czy przestrzeń odnowy i relaksu, ale i salach konferencyjnych. Skrupulatne czyszczenie, dezynfekcja pozwalają pozbyć się nie tylko alergenów, ale i bakterii czy też ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusów. Zatem wynajęcie usług sprzątających to większa dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.     

Sprztanie biura 1

Jakich metod podczas sprzątania biur w Gliwicach używa firma sprzątająca?

Decydując się na usługi firmy sprzątającej w Gliwicach, można liczyć nie tylko na sprzątanie przy użyciu standardowych środków czystości, gdyż pracownicy firmy sprzątającej używają także środków specjalistycznych, dopasowanych do rodzaju czyszczonego podłoża i jego właściwości. Dzięki temu nie ma mowy o zniszczeniu powłoki czy danej powierzchni przez agresywne środki czyszczące. Ponadto firma dysponuje profesjonalnym sprzętem nie tylko odkurzaczami przemysłowymi czy robotami sprzątającymi, ale i myjkami ciśnieniowymi czy urządzeniami do produkcji suchego lodu używanego do czyszczenia powierzchni biurowych. Podczas sprzątania wykorzystuje się też metody hydrodynamiczne z użyciem zimnej czy też ciepłej pary. Firma sprzątająca korzysta z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki temu swoje usługi wykonuje sprawnie i z największą dokładnością. Sprzątanie może być wykonane znacznie szybciej, a powierzchnie biurowe lśnią czystością. Warto zatem skorzystać z profesjonalnych usług sprzątania biur w Gliwicach.       

Karolina GoikKarolina Goik
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.