Wiadomości z Gliwic

Jak wygląda serwis samochodów Renault?

  • Dodano: 2021-11-23 07:45, aktualizacja: 2021-11-24 09:17

Renault to marka samochodów francuskiego producenta o niezwykle długiej historii, a co za tym idzie – także o niezrównanym doświadczeniu. Poszczególne modele marki regularnie zajmują czołowe miejsca w rankingach. Posiadana pozycja lidera nie zwalnia jednak właścicieli Renault z obowiązku regularnego odwiedzania serwisu Renault Gliwice. Jak powinien wyglądać serwis samochodów Renault?

Autoryzowany Serwis Renault

Będąc posiadaczem samochodu Renault, nie mamy obowiązku korzystania wyłącznie z usług Autoryzowanego Serwisu. Decydując się na to jednak mamy pewność, że nasze auto trafi w ręce prawdziwych fachowców, właściwie szkolonych w naprawach pojazdów tej marki przez koncern. Dzięki temu posiadają oni znacznie większą wiedzę niż mechanicy z innych warsztatów, a to sprawia, że są w stanie usunąć niemal każdą usterkę w samochodzie. W razie wątpliwości, zawsze mają możliwość konsultacji z inżynierami producenta.

Najwyższa jakość usług w ASO Renault

Do serwisu Renault Gliwice chętnie przyjeżdżają klienci ze wszystkich okolicznych miast. Doceniają oni Serwis Dąbrowscy za wysokie standardy obsługi. Wszystkie naprawy tutaj są wykonywane bowiem zgodnie z wytycznymi producenta, przy wykorzystaniu określonych urządzeń diagnostycznych. Tutaj nic nie może być przypadkowe. Nawet wszelkie dokumenty serwisowe muszą być wypełniane według narzuconych wzorców. ASO Renault ma dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz stosują wyłącznie oryginalne części zamienne lub zamienniki akceptowalne przez producenta. To wszystko sprawia, że z serwisu Renault nieopodal Gliwic każdy klient wyjeżdża zadowolony, a co najważniejsze – sprawnym samochodem.

Jakie usługi świadczy serwis Renault?

Serwis Dąbrowscy świadczy swoje usługi kompleksowo. Wykonuje wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne a także niezbędne przeglądy okresowe i badania techniczne. Można tutaj przyjechać również celem wymiany kół i opon wraz z pełną geometrią kół lub  na naprawy blacharsko-lakiernicze. Serwis zajmuje się likwidacja szkód komunikacyjnych w możliwie jak najkrótszym czasie.

To jedno z najnowocześniejszym miejsc w okolicy. Autoryzowany Serwis Renault, mieszczący się nieopodal Gliwic zajmuje się wykonywaniem kompleksowych napraw pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Obsługuje właścicieli aut elektrycznych z wielu państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Przy okazji wizyty w serwisie Renault można zakupić oryginalne części, akcesoria i ogumienie oraz płyny eksploatacyjne i oleje. 
 

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.