Wiadomości z Gliwic

Jakie są zalety materaców sprężynowych kieszeniowych?

  • Dodano: 2020-04-01 10:00

Wielu osobom materace sprężynowe niesłusznie kojarzą się z minioną epoką. Stary materac oparty na działaniu sprężyn typu bonell faktycznie może budzić niemiłe skojarzenia. Jednak nowoczesny materac 160x200 wykonany według nowej technologii kieszeniowej jest jego całkowitym przeciwieństwem. Przez wiele osób tego typu materace uznawane są nie tylko za najbardziej trwałe, ale jednocześnie najwygodniejsze. Wynika to z unikalnej budowy i zastosowania ogromnej ilości sprężyn różnego rodzaju.

Materace 160x200 sprężynowe kieszeniowe – gwarancja komfortu

Produkty te można znaleźć w wielu różnych sklepach i uznawane są raczej za luksusowe. Często tego typu materace są nieco droższe od innych, a wynika to ze skomplikowanej konstrukcji. 

Producenci tacy jak Godre zachęcają jednak do zakupu, ponieważ:

  • materace kieszeniowe optymalnie dopasowują się do potrzeb ciała,
  • wspierają sylwetkę na całej długości kręgosłupa,
  • są ciche,
  • nie powstaje na nich efekt falowania podczas zmiany pozycji,
  • nie wywołują żadnych ucisków. 

Bardzo ważne jest jedynie, aby dostosować twardość takiego materaca do swojej sylwetki. Stopień twardości zawsze dopasowuje się do wagi ciała oraz jego wysokości, zgodnie z opisami producenta. Godre.pl, podobnie jak inni producenci na swojej stronie www wskazuje bardzo dokładnie, jak dostosować twardość materaca dla siebie. Istnieje także możliwość konsultacji z pracownikiem.

Materace idealne do hoteli i pensjonatów

Zdaniem wielu osób materac 160x200 wykonany w tej technologii jest również idealnym wyborem do hoteli i pensjonatów. Są to bowiem materace bardzo solidne i trwałe. Dzięki temu, że każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszeni, są one znacznie mniej narażone na uszkodzenie. Poza tym, takie materace nie skrzypią i nie hałasują. Dodatkowo, są bardzo higieniczne i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Jest to bardzo ważne w takim miejscu, ponieważ każdego dnia na materacu może spać inna osoba. Od hotelu goście oczekują nie tylko wygody i komfortu, ale również czystości.

Materace 160x200 od Godre: https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-160x200-cm-do-lozka-do-spania

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.