Wiadomości z Gliwic

Który wózek wielofunkcyjny wybrać?

  • Dodano: 2018-08-27 08:30, aktualizacja: 2018-08-27 08:32

Szykując wyprawkę dla malucha, który lada moment przyjdzie na świat, rodzice muszą podjąć szereg ważnych decyzji, bo zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół.

Wszystko w co zaopatrzą się rodzice ma służyć temu, by zadbać o noworodka oraz ułatwić tym opiekę nad dzieciątkiem. Wózek, to bardzo istotny zakup dla rodzica, a przede wszystkim dla dziecka. Wózek powinien ułatwiać codzienne funkcjonowanie w rodzinie, dlatego powinien być on wygodny w użyciu oraz praktyczny, w każdej chwili gotowy do użycia. Idealny wózek powinien posiadać skrętne i obrotowe koła, wygodne siedzisko, regulowane oparcie, podnóżek oraz regulowaną rączkę, a przede wszystkim powinien być to wózek wielofunkcyjny.

Quinny Moodd cieszy się wszystkimi wyżej wymienionymi zaletami, to właśnie Quinny jest wózkiem, który robi wrażenie na każdym, kto jednocześnie kocha połączenie stylu z nowoczesnością. Wózek Quinny Moodd jest idealny dla każdego noworodka i większego dziecka, który może korzystać z wózka do ukończenia przez nie 3,5 roku. Wózek ten wyposażony jest w wygodną, opływową gondolę, która nadaje się do pełnego złożenia aż do płaskiej pozycji, czego nie można oczekiwać w przypadku innych wózków wielofunkcyjnych. Rodzice, którzy jednak nie będą zainteresowani składaną gondolą, mogą się zaopatrzyć w wersje nieskładaną.

Wózek Quinny Moodd w porównaniu z innymi wózkami odznacza się kolejną zaletą, jaką jest możliwość zmiany ilości kół w stelażu wózka. W każdej chwili można wypiąć lub wpiąć koło, zamienić wózek 3 kołowy na 4 kołowy lub odwrotnie, funkcja ta sprawia, że wózek Quinny Moodd jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Koła wózka wykonane są z pianki, odpowiednio amortyzowane, co znacznie zmniejsza dyskomfort w prowadzeniu wózka po wszelkich nierównościach. Wózek Quinny Moodd posiada aluminiowy stelaż, a w połączeniu z piankowymi kołami sprawia, że wózek nie jest ciężki. Gdy dziecko podrośnie, można wypiąć gondolę i wpiąć spacerówkę, która ma kształt kubełkowy. Siedzisko spacerowe można zmieniać w dwóch dowolnych kierunkach, jak w każdej spacerówce istnieje możliwość regulacji oparcia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.