Wiadomości z Gliwic

Naklejki ślubne - łatwy i szybki sposób na dekorację!

  • Dodano: 2019-12-05 12:00

Aby ślub był wspaniałym dniem, warto zadbać o wszystkie detale związane z jego przebiegiem. W tym celu można zastosować także urocze naklejki ślubne, które posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Jak można je wykorzystać?

Dzisiaj coraz większy nacisk kładziemy na wygląd uroczystości ślubnej. Dekoracje stały się jednym z głównych tematów, który pojawia się w kontekście organizacji tego wydarzenia. Do dyspozycji mamy teraz mnóstw możliwości – girlandy świetlne, ozdoby z balonów i kompozycji kwiatowych, eleganckie świeczniki, świecące napisy ślubne, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Doskonałym wyborem mogą być także naklejki ślubne od AB for Wedding które posiadają szerokie zastosowanie jako dekoracje na to wydarzenie. Naklejki najczęściej posiadają niewielkie wymiary i mogą być także spersonalizowane zgodnie z życzeniem klienta, czyli można umieścić na nich informacje o nowożeńcach i dacie ich zaślubin. Jak zatem można je wykorzystać?

Przykładowe zastosowanie dla naklejek ślubnych:

  • butelki na alkohole

  • dekoracja księgi gości

  • dekoracja samochodu do ślubu

  • etykietki gości na stole

  • podarunki dla gości

  • podeszwy butów pana i panny młodej

  • zaproszenia ślubne

Wobec tego naklejki ślubne mogą być wykorzystane na szereg sposobów. Są przy tym bardzo proste w aplikacji – wystarczy tylko zedrzeć spodnią warstwę chroniącą folię samoprzylepną, a potem od razu umieścić naklejkę na różnych nawierzchniach.

Gdzie zakupić naklejki ślubne?

Aktualnie naklejki ślubne można dostać w wielu firmach, które zajmują się przygotowywaniem druków i dekoracji ślubnych i weselnych, na przykład zaproszeń. Zanim zdecydujemy się na swoje zamówienie, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z różnymi wzorami naklejek u różnych sprzedających. Możemy kupić naklejki gotowe, na przykład z humorystycznymi nadrukami, ale możemy też zdecydować się na modne teraz naklejki ślubne z wzorami roślinnymi. Gdy chcemy zdecydować się na personalizowane naklejki ślubne, w takim przypadku należy także w zamówieniu przekazać informacje dotyczące nadruków. Najczęściej narzeczeni decydują się na umieszczenie na nich swoich imion oraz planowanej daty zaślubin.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.