Wiadomości z Gliwic

Naklejki ślubne - łatwy i szybki sposób na dekorację!

  • Dodano: 2019-12-05 12:00

Aby ślub był wspaniałym dniem, warto zadbać o wszystkie detale związane z jego przebiegiem. W tym celu można zastosować także urocze naklejki ślubne, które posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Jak można je wykorzystać?

Dzisiaj coraz większy nacisk kładziemy na wygląd uroczystości ślubnej. Dekoracje stały się jednym z głównych tematów, który pojawia się w kontekście organizacji tego wydarzenia. Do dyspozycji mamy teraz mnóstw możliwości – girlandy świetlne, ozdoby z balonów i kompozycji kwiatowych, eleganckie świeczniki, świecące napisy ślubne, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Doskonałym wyborem mogą być także naklejki ślubne od AB for Wedding które posiadają szerokie zastosowanie jako dekoracje na to wydarzenie. Naklejki najczęściej posiadają niewielkie wymiary i mogą być także spersonalizowane zgodnie z życzeniem klienta, czyli można umieścić na nich informacje o nowożeńcach i dacie ich zaślubin. Jak zatem można je wykorzystać?

Przykładowe zastosowanie dla naklejek ślubnych:

  • butelki na alkohole

  • dekoracja księgi gości

  • dekoracja samochodu do ślubu

  • etykietki gości na stole

  • podarunki dla gości

  • podeszwy butów pana i panny młodej

  • zaproszenia ślubne

Wobec tego naklejki ślubne mogą być wykorzystane na szereg sposobów. Są przy tym bardzo proste w aplikacji – wystarczy tylko zedrzeć spodnią warstwę chroniącą folię samoprzylepną, a potem od razu umieścić naklejkę na różnych nawierzchniach.

Gdzie zakupić naklejki ślubne?

Aktualnie naklejki ślubne można dostać w wielu firmach, które zajmują się przygotowywaniem druków i dekoracji ślubnych i weselnych, na przykład zaproszeń. Zanim zdecydujemy się na swoje zamówienie, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z różnymi wzorami naklejek u różnych sprzedających. Możemy kupić naklejki gotowe, na przykład z humorystycznymi nadrukami, ale możemy też zdecydować się na modne teraz naklejki ślubne z wzorami roślinnymi. Gdy chcemy zdecydować się na personalizowane naklejki ślubne, w takim przypadku należy także w zamówieniu przekazać informacje dotyczące nadruków. Najczęściej narzeczeni decydują się na umieszczenie na nich swoich imion oraz planowanej daty zaślubin.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.