Wiadomości z Gliwic

Oszczędzaj do 70% na każdej przesyłce kurierskiej

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 17:03

Furgonetka.pl to tanie przesyłki krajowe i zagraniczne. Kiedy chcesz skorzystać z usług kuriera i nadać paczkę bez wychodzenia z domu, to Furgonetka.pl jest najszybszym i najtańszym rozwiązaniem.

Zamówienie kuriera trwa dosłownie 5 minut. Wystarczy zalogować się do serwisu, wypełnić formularz, określić parametry przesyłki i wybrać dowolną firmę kurierską.

Furgonetka.pl współpracuje z 9 największymi kurierami, a w ciągu 7 lat działania użytkownicy wysłali z pomocą serwisu aż 7 milionów paczek. O jakości usług dostarczanych przez Furgonetka.pl świadczy 48 tys. pozytywnych opinii w portalu Opineo.
Jednym z głównych partnerów serwisu Furgonetka.pl jest firma kurierska FedEx.

FedEx kurier to jedna z największych firm tej branży na świecie. FedEx dostarcza przesyłki aż do 220 krajów świata. Od ponad 40 lat FedEx dba o terminowość oraz najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług.

Dwie najważniejsze usługi firmy FedEx zamawiane w serwisie Furgonetka.pl to:
• „FedEx International Priority” – usługa ta polega na dostarczaniu przesyłek następnego dnia roboczego na terenie całej Europy. Dzięki tej usłudze możesz wysłać ważne dokumenty albo prezent dla bliskiej Ci osoby i mieć pewność, że będą dostarczone na czas.
• „FedEx Nex Day Standard” – usługa ta pozwala na wysłanie paczki o wadze do 70 kg z dowolnie wskazanego przez Ciebie miejsca i dostarczeniu jej na terenie kraju w następny dzień roboczy.

Dowiedz się więcej o ofercie usług FedEx na stronie https://furgonetka.pl/ lub poznaj ofertę pozostałych 8 firm kurierskich oraz wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.