Wiadomości z Gliwic

Piknik Rekrutacyjny w firmie Kirchhoff Polska w Gliwicach

  • Dodano: 2022-10-05 13:00, aktualizacja: 2022-10-13 05:55

Szukasz pracy? Chcesz pracować w branży motoryzacyjnej na magazynie lub na produkcji? Firma Kirchhoff Polska w Gliwicach organizuje Piknik Rekrutacyjny. Podczas wydarzenia poznasz szczegóły dotyczące pracy i zobaczysz halę produkcyjną. Napijesz się dobrej kawy, zabierzesz ze sobą pamiątkowe gadgety.

Dołącz do zespołu Kirchhoff Polska!

W sobotę 15 października w godzinach od 11:00 do 14:00 odbędzie się Piknik Rekrutacyjny firmy Kirchhoff Polska przy ul. Nobla 3 w Gliwicach. Firma zaprasza zarówno osoby, które chcą zmienić aktualne miejsce pracy, jak i dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową.

Warto zabrać ze sobą CV, ponieważ kandydaci obecni na pikniku przejdą wstępną rozmowę rekrutacyjną (przy kawie i słodkim poczęstunku). Kandydatom zostaną przedstawione szczegóły ofert pracy na produkcji i w magazynie oraz będą mieli okazje zobaczyć hale produkcyjną. Dla uczestników wydarzenia przygotowano pamiątkowe gadgety.

Gliwicki oddział Kirchhoff Automotive działa już od 2004 roku

Zakład specjalizuje się w produkcji metalowych elementów konstrukcyjnych karoserii i podwozi samochodowych, a w tym ram silników, wsporników deski rozdzielczej, podwozia i zderzaków. W zakładzie, poza tradycyjnymi procesami motoryzacyjnymi, stosowane są najnowocześniejsze technologie, takie jak formowanie na gorąco i spawanie laserowe. O wysokim poziomie  automatyzacji zakładu zaświadcza ponad 200 robotów, pracujących w zakładzie.

Firma Kirchhoff Automotive istnieje od 1785 roku i jest częścią dzisiejszej Grupy Kirchhoff, która zatrudnia ponad 7,65 tysięcy pracowników i dysponuje 27 zakładami produkcyjnymi w 11 krajach. Zajmuje się opracowywaniem i produkcją złożonych konstrukcji metalowych i hybrydowych do karoserii i podwozia.

Piknik Rekrutacyjny w firmie Kirchhoff Polska w Gliwicach

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.