Wiadomości z Gliwic

Porównywarka kredytowa direct.money - 4 powody, dla których warto z niej skorzystać

 • Dodano: 2020-12-01 18:00

Przygotowując się do wzięcia kredytu zależy nam na tym, aby był on jak najlepiej dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Jak odnaleźć idealny produkt finansowy w gąszczu ofert, dostępnych na rynku? Strzałem w dziesiątkę okaże się porównywarka kredytowa direct.money. Oto 4 powody, dla których warto z niej skorzystać:

 1. Wszystko zgodnie z prawem
 2. Oferty aktualizowane na bieżąco
 3. Przejrzyste warunki finansowe kredytów
 4. Porównywarka kredytowa direct.money - kalkulatory

Wszystko zgodnie z prawem

Porównywarka kredytowa direct.money prezentuje użytkownikom wyłącznie legalne, zweryfikowane oferty. Każdy z widocznych na stronie podmiotów, oferujących pożyczki jest zarejestrowaną w KRS firmą, działającą na terenie Polski zgodnie z prawem. Gwarantuje to kredytobiorcy bezpieczeństwo, gdyż korzystając z funkcjonalności witryny ma on pewność, że nie zawrze umowy z oszustem. Dopilnowanie wszelkich kwestii prawnych związanych z zaciągnięciem kredytu jest szczególnie ważne w przypadku, gdy w trakcie jego spłaty pojawią się niespodziewane kwestie sporne. Przy poprawnie napisanej, legalnej umowie klient ma znacznie większe szanse na szybkie i korzystne dla niego rozwiązanie problemu.

Oferty aktualizowane na bieżąco

Oferty na rynku kredytowym zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ważne jest, aby być z nimi na bieżąco! Taką możliwość zapewnia użytkownikowi porównywarka kredytowa direct.money. Dzięki bieżącej aktualizacji produktów finansowych, proponowanych przez różne banki oraz instytucje pozabankowe zyskujesz pewność, że nie przeoczysz możliwości pożyczki prezentującej najlepiej dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb warunki. Śledzenie nowości jest szczególnie ważne w dobie pandemii, gdy sposób obsługi klienta ulega na naszych oczach diametralnym zmianom, za którymi nie wszyscy nadążają. Porównywarka kredytowa direct.money przedstawia oferty prezentowane wyłącznie przez podmioty, które są w stanie podołać wyzwaniu obsługi zgłoszeń w obecnie panujących, trudnych warunkach.

Przejrzyste warunki finansowe kredytów

Decydując się na zaciągnięcie kredytu godzimy się na spłatę kwoty wyższej, niż otrzymane na konto pieniądze z tego tytułu. Dzieje się tak dlatego, że spłacając pożyczkę opłacamy również odsetki, prowizje i dodatkowe usługi, np. dotyczące ubezpieczenia kredytu. Wszystkie te parametry składają się na rzeczywistą cenę, którą przyjdzie nam zapłacić za skorzystanie z usług pożyczkodawcy. Obliczenie końcowej kwoty do spłaty na rzecz banku lub instytucji pozabankowej nie należy do prostych zadań. Z tego względu porównywarka kredytowa direct.money prezentuje warunki finansowe poszczególnych kredytów w przejrzysty, czytelny dla użytkownika sposób. Każda z przedstawionych w niej ofert zaopatrzona jest w dobrze widoczne informacje, dotyczące:

 • prowizji
 • oprocentowania kredytu
 • RRSO
 • całkowitej kwoty do spłaty, przy zadanej wartości początkowej pożyczki
 • miesięcznej raty kredytu

W szczegółach każdej oferty, dostępnych za pomocą jednego kliknięcia, przedstawiony jest również realistyczny przykład reprezentatywny na konkretnych liczbach. Pomaga on uświadomić sobie skalę finansową produktu, który bierzemy pod uwagę.

Porównywarka kredytowa direct.money - kalkulatory

Pomocną funkcją, zawartą na stronie porównywarki kredytowej direct.money są różnego rodzaju kalkulatory:

 • kredytowy
 • zdolności kredytowej
 • lokatowy
 • RRSO
 • konsolidacyjny

Proste symulacje finansowe, przeprowadzone przy ich użyciu pozwalają na zdobycie większej świadomości finansowej i zapewniają realną pomoc w procesie planowania kredytu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.