Wiadomości z Gliwic

Serwis Ford Gliwice - rzetelne, solidnie, szybko

  • Dodano: 2020-01-23 09:15

Zauważyli Państwo problemy podczas jazdy swoim Fordem? W takim razie absolutnie nie ma na co czekać. Należy jak najszybciej zgłosić się na przegląd. Nasz serwis Forda mieszący się w Gliwicach czeka na Państwa. Otoczymy Wasz samochód fachową opieką i szybko oraz skutecznie uporamy się z każdą awarią. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę mechaników, doskonale znająca się na samochodach marki Forda, a do tego dysonujemy profesjonalnym sprzętem, dlatego poradzimy sobie z każdym problemem.

Serwis Forda w Gliwicach – rzetelne, solidnie, szybko

Zgłaszając się do naszego serwisu Forda na przegląd lub naprawę, mogą Państwo liczyć na rzetelne i szybkie wykonanie usługi. Nasi mechanicy to prawdziwi fachowcy, którzy systematycznie odbywają szkolenia, by móc na bieżąco korzystać z zasobów wiedzy producenta aut przez nas serwisowanych. Oczywiście dysponujemy również nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym bez problemu możemy zdiagnozować i usunąć problem. Podczas naprawy samochodów korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych, a ponieważ mamy do nich stały dostęp, to nie będą musieli Państwo długo czekać na usunięcie usterki. Często jesteśmy wstanie dokonać naprawy nawet od ręki. Zapraszamy zatem do naszego serwisu Forda.

Serwis Ford Gliwice – szeroki wachlarz usług w atrakcyjnej cenie

Nasz serwis Forda w Gliwicach oferuje szeroki wachlarz usług, między innymi:
• usuwamy usterki w samochodach marki Ford w ramach gwarancji, a także obsługi pogwarancyjnej;
• oferujemy usługi specjalistyczne, w tym np. montaż sprzętu audio czy nietypowych systemów zabezpieczeń;
• dokonujemy przeglądów okresowych;
• wykonujemy pełną diagnostykę auta;
• przeprowadzamy badania techniczne.

Oczywiście zapraszamy Państwa z każdym innym problemem, dotyczącym Waszego samochodu marki Ford. Z pewnością szybko zdiagnozujemy problem i poradzimy sobie z awarią, dostarczając tym samym Państwu przyjemności z zjazdy bezpiecznym i sprawnym samochodem. Naszym Klientom oferujemy również atrakcyjne, bo konkurencyjne ceny.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.