Wiadomości z Gliwic

Śląska elektromobilność

  • Dodano: 2022-08-25 09:30

Zlokalizowana na terenie Śląska, a działająca na terenie całej Polski, firma EuroStudio-Silesia, którą można również znaleźć pod nazwą handlową Electric Studio-Silesia, oferuje sprzedaż pojazdów elektrycznych oraz bardzo szeroki pakiet usług.

Śląska elektromobilność 

Zlokalizowana na terenie Śląska, a działająca na terenie całej Polski, firma EuroStudio-Silesia, którą można również znaleźć pod nazwą handlową Electric Studio-Silesia, oferuje sprzedaż pojazdów elektrycznych oraz bardzo szeroki pakiet usług. Oferta firmy została tak skonstruowana, że jej poszczególne elementy świetnie się uzupełniają, a jednocześnie ułatwiają podjęcie decyzji dotyczącej zakupu elektrycznych jednośladów – motorowerów elektrycznych przypominających motocykle motocrossowe. 

Dostępny w ofercie model SurRon Light Bee X L1e posiada homologację europejską, co umożliwia korzystnie z niego nie tylko w ciężkim terenie, ale również na drogach publicznych. Model Light Bee występuje również w wersji off-road bez homologacji drogowej i jest zgodnie z prawem po prostu ebikiem.

Electric Studio-Silesia oferuje możliwość darmowego przetestowania pojazdów, jak również ich płatny wynajem, a także wycieczki z przewodnikiem, organizację szkoleń, eventów i wyjazdów z zastosowaniem tych maszyn.

W ofercie firmy dostępne są różne modele pojazdów marki SurRon, które różnią się między sobą nie tylko mocą i innymi parametrami, ale również kolorami, co przekłada się na znacznie szerszy wybór i możliwość dopasowania maszyny do swoich własnych upodobań. 

Dostępne elektryczne motocykle świetnie sprawdzają się w trudnym i nieprzyjaznym terenie, gdzie nieustannie napotyka się na różnego typu przeszkody jak np. błoto, kamienie i korzenie, pagórki, dołki, hopki, trudne podjazdy i zjazdy, itp. Pojazdy te charakteryzują się doskonałą przyczepnością, dzięki terenowym oponom założonym na 19 – calowe obręcze, a także ponadprzeciętną amortyzacją z przodu i z tyłu. Przedni amortyzator posiada skok 200 mm, porównywalnie do profesjonalnych rowerów DownHillowych. Takie rozwiązania sprawiają, że maszyna trzyma się podłoża, a jednocześnie doskonale radzi sobie z różnorodnymi przeszkodami.

Jeżeli jesteś osobą, która tak łatwo nie daje się przekonać do zakupu i lubisz wcześniej sprawdzić dostępny sprzęt, EuroStudio – Silesia daje Ci taką możliwość. Jedną z opcji są testy pojazdów i jazda próbna. To opcja bezpłatna, z której możesz skorzystać przed podjęciem decyzji. Firma udostępnia kilkuminutową przejażdżkę naładowanym pojazdem w pobliskiej okolicy. W efekcie możesz zweryfikować moc, zwrotność maszyny i sposób jej prowadzenia. 

Gdy chcesz nieco lepiej zweryfikować jakość pojazdu i jego parametry, możesz zdecydować się na płatny wynajem. Dostępne są różne opcje czasowe i cenowe, łącznie z wynajmem weekendowym. Firma oferuje wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy ale również wynajem długoterminowy. Wynajem długoterminowy pojazdów marki SurRon skierowany jest tylko do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, a wynajem krótko i średnioterminowy również dla osób fizycznych.

Wybierz interesującą Cię maszynę i rusz na poszukiwania przygody. Firma nie tylko udostępnia swoje pojazdy, ale również przygotowała ciekawe trasy o różnym charakterze i stopniu trudności. Są wśród nich i takie z malowniczymi widokami i takie, na których całkowicie musisz skupić się na maszynie, by nad nią zapanować. To świetny pomysł na samodzielną lub grupową wyprawę pełną adrenaliny i aktywnego wypoczynku, jak również na weekend w gronie przyjaciół i znajomych, spędzony na łonie natury.

Na tym jednak nie koniec. Jeżeli prowadzisz firmę, klub lub inną organizację, w ramach której chcesz zintegrować członków, czy pracowników, możesz skorzystać z oferty eventów, szkoleń i wycieczek, która również  jest dostępna w EuroStudio-Silesia. Zbierz swoją ekipę i spędźcie czas w otoczeniu przyrody, a jednocześnie aktywnie i dynamicznie. Niech połączą Was trudności, przeszkody i adrenalina. Razem zdobądźcie przygotowane przez nas szlaki i cieszcie się Waszym wspólnym sukcesem.

W ramach integracji możesz też zorganizować szkolenie. W ten sposób połączysz przyjemność wspólnie spędzonego czasu z pożytecznym rozwojem kompetencji i umiejętności. 

Firma dysponuje Mobilnym Centrum Testowym pojazdów elektrycznych dzięki czemu jest w stanie zorganizować eventy, wycieczki, szkolenia oraz testy w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta. Firma organizuje też cykliczne wydarzenia w różnych zakątkach Polski, a nawet za granicą, polegające na organizacji wypraw i wycieczek z wykorzystaniem motocykli elektrycznych SurRon oraz rowerów elektrycznych eMTB. Jednocześnie firma stopniowo wprowadza do oferty elektryczne deski do poruszania się po wodach morskich i śródlądowych. Innymi słowy już w krótce w ofercie firmy będzie można znaleźć wiele innowacyjnych pojazdów zarówno lądowych, jak i wodnych.

Rozwój usług i oferty firmy Eurostudio Silesia wiąże się z realizacją projektu w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej III. Konkurencyjność MŚP, Działania 3.2 Innowacje w MŚP, Typ: typ 2 Inwestycje w MŚP, pt. „Dywersyfikacja działalności poprzez wprowadzenie na rynek nowych usług turystyczno-rekreacyjno-sportowych związanych z aktywnym spędzaniem czasu wolnego”.

Celem przedmiotowego projektu jest podniesienie konkurencyjności firmy poprzez dywersyfikacje prowadzonej działalności gospodarczej polegającej na uruchomieniu nowych usług z zakresu aktywnych form spędzania czasu wolnego z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie elektromobilności”.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.