Wiadomości z Gliwic

Totemy reklamowe, czyli prosty sposób na stworzenie najbardziej rozpoznawalnej marki

  • Dodano: 2022-07-11 12:30

Każdemu przedsiębiorcy zależy na podkreśleniu prestiżu swojej firmy, a dodatkowo na byciu zauważalnym wśród odbiorców. Bardziej rozpoznawalna marka to większa szansa na zwiększenie sprzedaży oraz umocnienie pozycji rynkowej. Tutaj pojawia się zatem pytanie – jak skutecznie przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów? W tym celu warto wykorzystać różnego rodzaju gadżety reklamowe. Jednym z najchętniej stosowanych jest tzw. totem reklamowy. Chcesz dowiedzieć czym jest i dlaczego każda firma powinna w niego zainwestować? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Bądź widoczny i wypróbuj imponujące totemy reklamowe

Zapewne wiele razy widziałeś imponującej wielkości słupy, które na szczycie posiadały logo konkretnej firmy. Świetnym przykładem może być jedna z najpopularniejszych sieci fastfoodowych na świecie. To właśnie ich słupy widoczne z dużej odległości nazywane są totemami reklamowymi. Można je spotkać również na stacjach benzynowych oraz w firmach, którym zależy na rozpoznawalności. Bardzo często stosuje się podświetlone totemy reklamowe, dzięki czemu stają się widoczne również w nocy. Ich główną funkcją jest to, aby potencjalni klienci mogli zobaczyć w jakim miejscu znajduje się konkretny punkt usług. Ale poza tym pełnią niezwykle ważną rolę dla firm! Logo widoczne z dużej odległości dla szerokiego grona odbiorców sprawia, że marka staje się o wiele bardziej zauważalna, a tym samym rozpoznawalna. Możemy śmiało powiedzieć, że z pozoru proste totemy reklamowe skutecznie zapadają w pamięć. Totemy reklamowe stanowią pewnego rodzaju element personalizacyjny firmy. Można na nich przedstawić nie tylko logo, ale także firmowe kolory lub hasła reklamowe.

Wyróżniające spośród konkurencji oraz wysokiej jakości totemy reklamowe to Twój hit

Największą zaletą jaką posiadają totemy reklamowe jest ich uniwersalność. Każdy przedsiębiorca może uwolnić pokłady swojej kreatywność i stworzyć jak najbardziej atrakcyjną formę reklamy zapadającą w pamięć wielu osób. Ich imponująca wielkość sprawia, że stanowią jedną z najlepiej trafiających do odbiorców form przekazu marketingowego. Na duże uznanie zasługuje jakość wykonania totemów reklamowych. Tworzywa stosowane do produkcji charakteryzuje wysoka wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Nie straszne im opady, mróz, silne promieniowanie słoneczne, a nawet silny porywisty wiatr. Zamontowane są w taki sposób, aby nie stanowiły jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Totemy reklamowe to z pewnością inwestycja na długie lata. Firma Omega System posiada ponad 20 – letnie doświadczenie w produkcji gadżetów reklamowych pożądanych przez wszystkich przedsiębiorców. Ich dbałość o każdy detal jest dla Ciebie gwarancją, że wybrany totem reklamowy będzie dobrze się prezentował i przyciągał szerokie grono odbiorców. Nie zwlekaj i już dziś wraz z fachowcami z branży stwórz projekt spełniający Twoje wymagania!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.