Wiadomości z Gliwic

Trwa sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Glivia w Gliwicach

  • Dodano: 2022-03-14 11:30

Nie da się zaprzeczyć, że rynek nieruchomości w Polsce ma się naprawdę dobrze i w całym kraju realizuje się wiele różnych inwestycji mieszkaniowych. Nie inaczej to wygląda jeśli weźmiemy pod uwagę Śląsk, a na nim rozwijające się świetnie Gliwice. Miasto, które w ciągu kilku ostatnich lat dobrze się rozwinęło i postawiło sobie za cel dążenie do tego, by przyciągnąć nowych mieszkańców. Mając to na uwadze swoje działania rozpoczęli tam również deweloperzy oferując coraz więcej swoich nowych inwestycji. Wśród nich również znajdującą się blisko centrum składającą się z nowego osiedla Glivia. 

Nowa inwestycja w Gliwicach - wybieraj dla siebie mieszkanie

Przeglądając nowe mieszkania na sprzedaż w Gliwicach spotkać się można z licznymi propozycjami jakie deweloperzy tam przygotowują. Wśród nich również Glivia, inwestycja realizowana przez doświadczonego dewelopera, gdzie postawiono na skuteczne połączenie tradycji z nowoczesnością. Całe osiedle inspirowane jest elementami ceglanymi, dlatego wpasowuje się dobrze w otoczenie gliwickiej architektury. Jednocześnie pojawiają się parkingi, windy w blokach, komórki lokatorskie i rozwiązania nowoczesne, które mają sprawić, że nieruchomości będą dla mieszkańców komfortowe. Całe osiedle Glivia połączone zostaje przez centralny dziedziniec, który ma stać się miejscem spotkań dla mieszkańców. 

Dlaczego wybrać osiedle Glivia - doświadczony deweloper

Firma Renner deweloper z Gliwic odpowiadający za to osiedle ma na swoim koncie wiele inwestycji, które były realizowane na Śląsku i mieszkańcy tych budynków są zgodni, co do tego że wybór tego dewelopera to zawsze doskonała decyzja. Jednocześnie za doświadczona firmą deweloperską stoi oczywiście także świetny pomysł na to osiedle, gdzie zastosowane są liczne rozwiązania praktyczne, funkcjonalne, które zapewnić maja mieszkańcom komfort. W nowym osiedlu mamy do czynienia ze świetnie zagospodarowanym terenem. Lokalizacja przy ulicy Daszyńskiego sprawia, że komunikacja z innymi miejscami jest bardzo dobra. Cała inwestycja jest zaś realizowana w wysokim standardzie, co również jest tym czynnikiem bezpośrednio powiązanym z firmą Renner, która zawsze słynie ze stosowania wysokiej jakości produktów, materiałów, by wykonane inwestycje stały na wysokim poziomie. 

Nie tylko Glivia - oferta segmentów w Gliwicach 

Jednak to co Renner nam oferuje to obecnie nie tylko osiedle Glivia znajdujące się na etapie sprzedaży. Pojawiają się również takie propozycje jak segmenty, które tworzą Osiedle Bolko. Ciekawa propozycja dla tych szukających dużych mieszkań i chcących zdecydować się dodatkowo na otoczenie zieleni w postaci niewielkiego ogródku. To kolejna ciekawa propozycja, gdzie mieszkania dostępne są w różnym metrażu można bowiem zdecydować się na trzypoziomowy segment, ale można również postawić na zakup tylko parteru z ogródkiem czy dwóch kondygnacji i stworzenie mieszkania dwupoziomowego. 

Eko rozwiązania w nowoczesnych inwestycjach

Oczywiście mówiąc o inwestycji Glivia czy zwracając uwagę na osiedle Bolko należy wskazać na to, że deweloper działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i dlatego stawia na rozwiązania ekologiczne. Dotyczy to między innymi systemów izolacji, które maja wykazywać wysoką skuteczność w zakresie izolacji. Materiały jakie sa wykorzystywane to stal, drewno, beton, klinkier. Deweloper chcąc być eko unika sięgania po materiały wykonane z tworzyw sztucznych. A jednocześnie dba o to, by w swoich inwestycjach stawiać na tworzenie szeroko pojętej zielonej przestrzeni. Dlatego czy to dziedzińce w inwestycjach czy bliskie ich otoczenie co do zasady realizowane są w takiej formie, w której można będzie mówić tam o zazielenieniu otoczenia

Mówiąc więc o rynku nieruchomości w Gliwicach możemy mówić o licznych nieruchomościach jakie są tam realizowane. Każdy kto będzie szukał dla siebie mieszkania może liczyć na świetną ofertę i będzie miał okazję wybrać odpowiednią inwestycję. Same Gliwice zaś pokazują, że systematyczny rozwój stanie się dla nich szansą na przyciągnięcie nowych mieszkańców. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.