Wiadomości z Gliwic

Wygodne zakupy w Gliwicach z nowoczesną aplikacją

  • Dodano: 2018-11-26 11:15

Gliwice są dużym miastem, na terenie którego działa wiele różnych sklepów, marketów czy też centrów handlowych. W związku z tym każdy mieszkaniec tego miasta ma dostęp do zróżnicowanych ofert sprzedażowych obejmujących różne produkty: spożywcze, przemysłowe, budowlane, kosmetyczne, itp.

Szeroka oferta licznych sklepów to bardzo istotny atut dużych miast, takich jak Gliwice. Czasami jednak można się w tym wszystkim pogubić lub można przepłacić, gdy okaże się, że inny sklep oferuje identyczne produkty w promocyjnych cenach z racji zorganizowanych przez siebie promocji lub ofert specjalnych. Dobrym pomysłem jest więc uzyskanie dostępu do pełnej listy zawierającej dane o promocjach organizowanych przez gliwickie sklepy. Lista taka dostępna jest w serwisie Blix.pl.

Wygodna aplikacja internetowa dla łowców ofert promocyjnych

Wiele gliwickich sklepów wydaje specjalne gazetki informujące o aktualnie trwających lub zbliżających się promocjach. Są one dostępne w sklepach w wersji papierowej, ale ostatnimi czasy dużą popularność zyskują wersje elektroniczne na komputer, smartfona, tablet, itp. Wspomniany wyżej serwis umożliwia uzyskanie dostępu do wszystkich gazetek wydawanych przez polskie sklepy bez długotrwałego poszukiwania ich w różnych miejscach w Internecie. Między innymi można uzyskać dostęp do gazetki sklepu Lidl, dzięki której można szybko znaleźć interesujące produkty oraz zrobić codzienne zakupy bez konieczności wydawania dużych pieniędzy.

Oczywiście w Gliwicach działa wiele sklepów i marketów specjalistycznych, takich jak na przykład Jula. W prezentowanej aplikacji dostępne są gazetki tego sklepu pozwalające na zakup materiałów budowlanych, remontowych, umeblowania oraz wielu elementów wyposażenia wnętrz. Inną ciekawą pozycją z podobnej branży jest gazetka sklepu Castorama. Wszystkie dostępne gazetki są dodawane, usuwane i aktualizowane na bieżąco, więc każdy użytkownik strony internetowej lub aplikacji ma dostęp do promocji i ofert specjalnych, które aktualnie obowiązują w danych sklepach.

Oprócz korzystania ze strony internetowej, istnieje możliwość pobrania specjalnej aplikacji Blix, dzięki której gazetki będą wyświetlane na ekranie tabletu czy też smartfona. Oznacza to, że korzystając z takiej aplikacji, każdy użytkownik ma dostęp do cennych informacji w dowolnym miejscu oraz czasie. W aplikacji dodatkowo wykorzystano funkcjonalności, takie jak wyszukiwarka czy też lista zakupów. Jest to więc udogodnienie godne polecenia i warte pobrania na swój telefon.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.