Wiadomości z Gliwic

Wygraj stylowe męskie dodatki z okazji 8. urodzin gliwickiego salonu Recman!

  • Dodano: 2022-11-02 09:00, aktualizacja: 2022-11-16 09:01

5 listopada marka Recman będzie obchodzić ósmą rocznicę otwarcia salonu w Gliwicach.Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w CH Forum (Lipowa 1), czeka niespodzianka 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Recman - garnitury i marynarki najwyższej jakości

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recmangarnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek!

Specjalnie dla klientów marki Recman zorganizoway został konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Konkurs potrwa do 4.11. Baw się razem z nami. 

Zapraszamy do polubienie fanpage’a marki na

 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.