Wiadomości z Gliwic

Zamów baner reklamowy dostosowany do swoich potrzeb

  • Dodano: 2020-04-01 10:15

Prowadzisz biznes i uważasz, że jesteś osobą kreatywną? Idzie Ci całkiem nieźle, lecz nie chcesz osiadać na laurach? Szukasz więc efektywnej reklamy, która pozwoli Ci na dalszy rozwój? Musisz wykorzystać w tym celu sprawdzone formy marketingu.

Jeśli świadczysz usługi lokalnie, zaawansowane kampanie internetowe będą mało satysfakcjonujące pod względem stosunku jakości do ceny. Banery reklamowe są w stanie nie tylko zainteresować większą liczbę potencjalnych klientów, ale także koszt ich produkcji będzie o wiele niższy. Jak zatem zaprojektować baner na zamówienie? Poznaj kilka wskazówek, które przygotowaliśmy w dalszej części materiału. Jeśli jednak poczujesz niedosyt, godnym polecenia jest ten artykuł o banerach reklamowych.

Współpracuj z najlepszymi

Dobry pomysł to czasem nie wszystko, by zainteresować potencjalnych klientów. Profesjonalne drukarnie oferują zatem o wiele więcej ciekawych usług, które pomogą Ci w realizacji Twojego pomysłu. Drukowanie banerów to jedynie finalizacja, ponieważ dodatkowo mogą stworzyć grafikę, slogan reklamowy i opis oferty.

Dlaczego warto zlecić to zadanie specjalistom? Ponieważ są to osoby z doświadczeniem i umiejętnościami, które świetnie radzą sobie z oprogramowaniem graficznym. Dzięki umiejętnościom zdobywanym przez lata i rozmowom klientami na temat tego, co sprawdza się w ich przypadku, potrafią doradzić i zaproponować nieoczywiste rozwiązania, które zapewnią sukces.

Wybierz sprawdzone materiały i najlepsze produkty

Do wyboru masz dwie oferty. Pierwsza drukarnia banerów zapewni Ci innowacyjną technologię produkcji, wysokiej jakości materiał i markowe farby. Cena realizacji będzie jednak wyższa od średniej rynkowej. Druga drukarnia zagwarantuje Ci atrakcyjną cenę, lecz jedyne otrzymane to gramatura i skład materiału. Nie otrzymasz jednak gwarancji zadowalających rezultatów i wytrzymałości.

Do najczęściej wykorzystywanych materiałów przy produkcji banerów reklamowych zaliczamy:

  • Frontlight – popularna poliestrowa tkanina powlekana PCV. Charakteryzuje się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

  • Blockout – tworzywo z czarną warstwą w środku. Pozwala na dwustronny zadruk i brak efektu przenikania światła.

  • Siatka mesh – sprawdzony materiał przy produkcji banerów o ponadprzeciętnych rozmiarach. Dzięki niewielkim otworom i strukturze siatki, powietrze w czasie powiewów wiatru przechodzi przez baner.

  • Backlight – produkt cechujący się podobnymi właściwościami do ww. Frontlight. Pozwala jednak na efektywne rozpraszanie światła, więc sprawdzi się przy banerach podświetlanych.

  • Polipropylen – tworzywo wykorzystywane najczęściej przy produkcji popularnych roll-upów i banerów wykorzystywanych wewnątrz budynków.

Wydaje Ci się, że zastosowanie nowoczesnych i cenionych narzędzi nie jest tak istotne? Jesteś w ogromnym błędzie. Zależy od tego zarówno żywotność materiałów reklamowych, jak i ich design. Jeżeli reklama nie będzie zaprojektowana i wykonana w schludny, czytelny oraz atrakcyjny sposób, nie tylko nie zainteresuje klientów, ale pokaże im również, że niekoniecznie dbasz o wizerunek firmy. Banery to wizytówka, dzięki której wielu interesantów dowie się o Twojej działalności. Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Nie zepsuj tego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.