Ogłoszenia / Nieruchomości - sprzedam  

Nowe mieszkania Gliwice- Centrum

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję  Osiedle Centrum położone w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej. Inwestycja składa się z 3 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Łącznie będzie tu 90 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 34m2 do ok 78m2. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub tarasy, zaś mieszkania usytuowane na parterze ogródki do samodzielnej aranżacji. 

Każdy z budynków posiadać będzie parking podziemny, do którego można się dostać windą cichobieżną. 

Dużym atutem jest lokalizacja w centrum miasta, gwarantująca doskonale rozwiniętą infrastrukturę oraz bliskość węzła autostradowego A4, A1 i DTŚ.

Oferowane mieszkanie usytuowane jest w budynku C na IV piętrze. Składać się będzie z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 56,25m2. Do mieszkania przynależy  komórki lokatorskiej o powierzchni 2,36m2 w cenie 8.732,00zł istnieje również możliwość dokupienie miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 30.000,00zł. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz oknami typu portfenetry których za zadanie jest doświetlenie pomieszczeń.

Teren inwestycji będzie w całości ogrodzony i zagospodarowany w 100%.

Osoba kupująca nie płaci podatku PCC ani prowizji od zakupu mieszkania.

Więcej informacji pod numerem 602 638 719

Zapraszam.

Cena: 342.583 zł

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii