Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi

dodaj ogłoszenie

Relokacje przemysłowe - relokacje maszyn

  • Dodano: 2021-08-29
  • 623 wyświetlenia

Lifting Solutions to firma oferująca profesjonalne usługi dla przemysłu. Realizują oni różnorodne projekty z zakresu montażu oraz relokacji maszyn. Klienci współpracujący z Lifting Solutions mogą liczyć na kompleksowe i indywidualne podejście do zleceń oraz na precyzję w działaniu. Firma znana jest zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku z tego, że przeprowadza relokacje przemysłowe przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W spełnieniu oczekiwań przedsiębiorców Lifting Solutions pomaga także profesjonalna analiza potrzeb klienta oraz specyfiki zakładu, którą specjaliści przeprowadzają na początku współpracy. Dzięki temu relokacja maszyn przebiega szybko i sprawnie.

Lifting Solutions zajmuje się kompleksowo przenoszeniem maszyn - aby skrócić czas wyłączenia maszyny z pracy, firma przejmuje pracujący sprzęt bezpośrednio z linii produkcyjnej, a następnie transportuje je w nowe miejsce. W ten sposób przerwa w pracy jest krótka, a przedsiębiorca nie ponosi dużych strat finansowych.

Więcej informacji dotyczących relokacji maszyn można znaleźć na stronie internetowej firmy Lifting Solution: https://liftingsolutions.pl/montaz-i-relokacje/relokacja-maszyn 

Zapraszamy!

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.