Katalog firm

dodaj firmę

Sklep ortopedyczno - medyczny 4MED Gliwice

Logo Sklep ortopedyczno - medyczny 4MED Gliwice

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Radiowa 2
44-121 Gliwice
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
  • Poniedziałek: 8:00 - 16:00
  • Wtorek: 8:00 - 16:00
  • Środa: 8:00 - 16:00
  • Czwartek: 8:00 - 16:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

4MED - sieć sklepów medyczno ortopedycznych

Nasza sieć sklepów od ponad dekady zaopatruje pacjentów, placówki medyczne oraz gabinety fizykoterapeutyczne w sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny, profilaktyczny i pomocniczy. Służymy swoją wiedzą, radą i pomocą w naszych salonach czynnych sześć dni w tygodniu.

Wyznajemy filozofię, że każdy niezależnie od rozpoznania, wieku i rokowania ma prawo do rehabilitacji. Ważne jest aby była rozpoczęta jak najwcześniej jest to możliwe, jednak równocześnie zakładamy, że nigdy nie jest na nią za późno. Ważne jest aby proces rehabilitacji był kompleksowy, czyli prowadzony przez zespół specjalistów. Z naszej strony dbamy aby sprzęt był dobrany odpowiednio do potrzeb pacjenta. Istotna jest też ciągłość rehabilitacji, rozpoczęty proces powinien być kontynuowany niezależnie od tempa, które nie zawsze jest jednakowe. Jeżeli postępy nawet niewielkie widać, to zachodzi poprawa komfortu życia i nie należy się zniechęcać.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży medycznej i z branż pokrewnych. Nasz zespół nastawiony jest na rozwój i stale dążymy do wzbogacenia swojej oferty, tak aby lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę, elastyczni w działaniu i zainteresowani nowościami oraz oryginalnymi rozwiązaniami. Chętnie rozszerzamy naszą ofertę o innowacyjne produkty i usługi. Naszych przyszłych partnerów biznesowych prosimy o kontakt: na adres mailowy: a.maciejewska@4med-ortopedia.pl lub telefoniczny +48 691 431 660

 

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Sklep ortopedyczno - medyczny 4MED posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Gliwic od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.