Katalog firm

dodaj firmę

Teatr Muzyczny dla dzieci i młodzieży Wit - Wit Gliwice

Adres i telefon

ul. Jana Pawła II 15
41-100 Gliwice
Godziny otwarcia: 16.00.do 21.00
  • Poniedziałek: 16.00.do 21.00
  • Wtorek: 16.00.do 19.00.
  • Środa: 17.00.do 19.00.
  • Czwartek: 17.00.do 20.00.
  • Piątek: 16.30.do 19.00.
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Teatr "Wit-Wit" został założony w grudniu 2002 roku z inicjatywy Ewy Witomskiej, która do współpracy zaprosiła artystów Gliwickiego Teatru Muzycznego: Stanisława Witomskiego, Przemka Witkowicza i Agnieszkę Witkowicz. Artyści swoje długoletnie doświadczenie sceniczne wykorzystują w tworzeniu autorskich spektakli dla dzieci i młodzieży, a także dla widzów dorosłych.

Teksty, muzyka i choreografia tworzone są specjalnie na potrzeby Teatru Muzycznego "Wit-Wit". Oryginalne, pełne humoru i ciepła utwory, zagrane przez znakomitych aktorów, barwne kostiumy i niebanalna scenografia - to wszystko sprawa, że Teatr "Wit-Wit" cieszy się coraz większą popularnością na scenach całego kraju.

Teatr "Wit-Wit" regularnie wystawia swoje spektakle również na scenie polonijnej w Londynie. "Wit-Wit" zatrudnia kilkunastu aktorów, wokalistów i tancerzy związanych m.in. z Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Teatrem Zagłębia w Sosnowcu.

Teatr "Wit-Wit" przywiązuje wielka wagę do edukacji artystycznej dzieci i młodzieży, prowadząc warsztaty : aktorskie, wokalne i taneczne na terenie całego kraju.

"Wit-Wit" nie gra w przedszkolach oraz szkołach! Spektakle prezentowane są wyłącznie na scenach teatrów oraz Ośrodków Kultury, a także podczas plenerowych imprez masowych. ( Dni Miast, Gmin, Imprezy integracyjne, Pikniki, i.tp.)

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Teatr Muzyczny dla dzieci i młodzieży Wit - Wit posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Gliwic od 2010 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.