Trwa remont ul. Świętojańskiej

Czas czytania: 1 min.

Trwa remont ul. Świętojańskiej – prace zakończą się w przyszłym miesiącu, do tego czasu trzeba liczyć się z kolejnymi utrudnieniami.

W poniedziałek, 25 lipca, na odcinku ul. Świętojańskiej – od ul. Dziewanny w kierunku ul. Toszeckiej – wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jezdnia zostanie zawężona, ale ruch będzie utrzymany w obu kierunkach.
Remont ul. Świętojańskiej rozpoczął się w kwietniu.  W tym czasie wymieniono nawierzchnię jezdni na odcinku od ul. Tarnogórskiej do Dziewanny, uporządkowano miejsca postojowe i częściowo – tam, gdzie wymagał tego stan techniczny – ułożono nowe chodniki. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa pieszych wprowadzono azyle przy przejściach. Teraz prace przeniosą się na odcinek do skrzyżowania z ul. Toszecką – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Autor / Źródło
Karolina Goik / UM Gliwice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe