10 czerwca na terenie dworca kolejowego planowane są ćwiczenia służb. Możliwe czasowe utrudnienia

Czas czytania: 2 min.

W środę 10 czerwca na terenie dworca kolejowego w Gliwicach oraz w jego najbliższym otoczeniu zostaną przeprowadzone ćwiczenia z udziałem służb ratunkowych. Ich celem jest doskonalenie współpracy w sytuacjach kryzysowych, sprawdzenie funkcjonowania planu ratowniczego Państwowej Straży Pożarnej oraz praktyczne przećwiczenie procedur związanych z ochroną ludności.

Utrudnienia w rejonie dworca w Gliwicach

Tego dnia w rejonie dworca będzie można zauważyć większą liczbę wozów ratowniczych i radiowozów, a także strażaków, policjantów oraz przedstawicieli innych formacji uczestniczących w przedsięwzięciu. Kierowcy i piesi powinni liczyć się z przejściowymi zmianami w organizacji ruchu przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego (przed dworcem). Czasowe utrudnienia wystąpią również na terenie stacji.

Peron nr 1 będzie czasowo niedostępny

Na czas prowadzenia działań niedostępny będzie peron nr 1. Pozostałe perony będą funkcjonować normalnie.

– Prosimy mieszkańców oraz osoby przebywające na terenie dworca kolejowego oraz w jego obrębie o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb – przekazują władze miasta.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe