Bezpieczeństwo na 1. miejscu! Będzie nowa sygnalizacja na ul. Szafirowej

Czas czytania: 1 min.

To świetna wiadomość dla mieszkańców Starych Gliwic – na ul. Szafirowej pojawi się nowoczesna, pełnowymiarowa sygnalizacja świetlna. Przejście, z którego codziennie korzystają dzieci i młodzież w drodze do szkoły, zyska wyższy standard bezpieczeństwa.

Na ulicy Szafirowej szykują się wielkie zmiany

Miasto finalizuje właśnie umowę z wykonawcą przebudowy istniejącej sygnalizacji ostrzegawczej. Nowa instalacja będzie trójbarwna i zgodna z obowiązującymi normami – zielone światło dla pieszych włączy się po naciśnięciu przycisku.

Podpisanie umowy zaplanowano na koniec maja. Projekt ma być gotowy do 30 września, a sama inwestycja ruszy w przyszłym roku.

Autor / Źródło
Sara Synowiec / UM Gliwice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe