Od 18 lipca odbędą się ćwiczenia wojskowe
Od 18 do 23 lipca na terenie województwa śląskiego będzie organizowane szkolenie wojskowe. Wezmą w nim udział polscy komandosi i żołnierze NATO.
Na terenie Gliwic, Bytomia, Zabrza, powiatu gliwickiego i tarnogórskiego w tych dniach będzie można zobaczyć uzbrojonych wojskowych oraz pojazdy należące do armii. Nie należy się niepokoić – to element zaplanowanego szkolenia wojskowego.

![Weekend w Gliwicach. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców? [26-28 czerwca]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/co-robic-w-WEEKEND-w-GLIWICACH-www2_5_0.webp)





![PILNE: Potężny pożar hali w Gliwicach! Słup dymu widoczny jest z wielu kilometrów [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/622844510_4384043588506739_5773527004414183600_n.webp)










Komentarze (1) DODAJ