Pożegnaj lato na rowerze!
Sezon na rower jeszcze się nie kończy, ale lato nie potrwa już zbyt długo. Na pożegnanie wakacji, 16 września odbędzie się ostatni w tym roku rajd rowerowy z cyklu „Zielone Gliwice-Ekologiczne Miasto”.
Rowerzyści spotkają się o godz. 11.00 przed Urzędem Miejskim przy ul. Zwycięstwa 21. Tematem przewodnim ostatniego w tym roku rajdu będą gliwickie parki miejskie. Podczas wycieczki zostanie przeprowadzony quiz ekologiczny oraz test wiedzy o Gliwicach.
Regulamin rajdów znajduje się na stronie internetowej Miasta Gliwice www.gliwice.eu w zakładce ekologia.

![Weekend w Gliwicach. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców? [26-28 czerwca]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/co-robic-w-WEEKEND-w-GLIWICACH-www2_5_0.webp)





![PILNE: Potężny pożar hali w Gliwicach! Słup dymu widoczny jest z wielu kilometrów [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/622844510_4384043588506739_5773527004414183600_n.webp)










Dodaj komentarz