Rozpoznajesz tego mężczyznę? Uszkodził banery reklamowe!
W II komisariacie policji prowadzone jest dochodzenie w sprawie uszkodzenia banerów reklamowych, ustawionych przy ul. Chorzowskiej w Gliwicach. Dokonał tego nieustalony dotąd sprawca. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia br. w godzinach nocnych.
W sprawie zabezpieczono zapis z kamer monitoringu prywatnego. Widać na nim osobę podejrzaną. Podajemy rysopis podejrzanego: mężczyzna średniego wzrostu, z brodą, o ciemnym kolorze włosów. W chwili przestępstwa ubrany był w jasną bluzę oraz krótkie czarne spodenki. Dokonał zniszczenia, po uprzednim wejściu na drabinę.
Wartość strat to ponad 4500 zł
Świadków lub osoby rozpoznające mężczyznę prosimy o kontakt z prowadzącym sprawę Wydziałem Kryminalnym II Komisariatu Policji w Gliwicach, tel.: 32 239 02 00, e-mail [email protected]
Gwarantowana anonimowość. Nikt nie będzie dodatkowo wzywany czy dopytywany.




![Siedem dni pełnych emocji! Najciekawsze wydarzenia w regionie [6-12 marca]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/03/Pixa-28.webp)




![PILNE: Potężny pożar hali w Gliwicach! Słup dymu widoczny jest z wielu kilometrów [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/622844510_4384043588506739_5773527004414183600_n.jpg)













Dodaj komentarz