Udany start KTS Gliwice
Dwa srebrne medale zdobyli zawodnicy KTS Gliwice na rozgrywanym 24 stycznia w Łaziskach Górnych Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzieżówek i Młodzieżowców.
Po emocjonujących pojedynkach Dominika Gilewska i Krzysztof Gumiński dotarli do finałów swoich kategorii. Udane starty zaliczyli także Natalia Gąsior, Szymon Radło i Piotr Ostachowski. Zawodnicy KTS Gliwice od kilku sezonów przywożą medale z wszystkich liczących się imprez, a sam klub ugruntował sobie mocną pozycję w czołówce krajowej tenisa stołowego.



![Weekend w Gliwicach. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców? [26-28 czerwca]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/co-robic-w-WEEKEND-w-GLIWICACH-www2_5_0.webp)





![PILNE: Potężny pożar hali w Gliwicach! Słup dymu widoczny jest z wielu kilometrów [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/622844510_4384043588506739_5773527004414183600_n.webp)










Dodaj komentarz