Wybuch w bloku w Gliwicach. Są nowe informacje o przyczynach
Trwa śledztwo w sprawie wybuchu, do którego doszło w sobotę około godziny 18 w budynku wielorodzinnym przy ul. Przedwiośnie 30 w Gliwicach.
Jak mówi policja – powodem eksplozji mogła być domowa aparatura do destylacji alkoholu.
Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!
W wyniku wybuchu zniszczone zostało jedno z pomieszczeń mieszkania na parterze budynku. Na czas akcji służb ratowniczych ewakuowano 33 mieszkańców bloku, którzy po dokładnym sprawdzeniu budynku przez inspektora budowlanego wrócili do swoich mieszkań. W całym zdarzeniu rany odniósł 60-letni lokator mieszkania, w którym doszło do wybuchu. Mężczyzna trafił do szpitala.
Tagi:


![Wyłączenia prądu w Gliwicach. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [01.12 – 6.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/04/970517.informacja.jpg)


![Emocje, zabawa i kultura. Sprawdź, co dzieje się w regionie [28.11 – 4.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2023/07/903591.informacja.jpg)



![Piesza wtargnęła pod nadjeżdżający samochód! [WIDEO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2021/08/828455.informacja.jpg)
![Wyłączenia prądu w Gliwicach. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [02-08.10]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2023/05/1527797.informacja.jpg)






Dodaj komentarz