Wiadomości z Gliwic

Auchan Gliwice zaprasza na tworzenie z wikliny podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych

  • Dodano: 2022-09-06 07:00, aktualizacja: 2022-09-05 22:25

Koszyczki, wianki i drobne dekoracje z wikliny powstaną w trakcie rodzinnych warsztatów kreatywnych w Centrach Handlowych Auchan w Gliwicach i Mikołowie.

Rodzinne warsztaty z Auchan

W sobotę 10 września od godziny 15.00 do godziny 18.00 w pasażach centrów handlowych będzie można poznać tradycyjną sztukę wikliniarstwa. Wstęp wolny!

W najbliższą sobotę Centra Handlowe Auchan w Gliwicach i Mikołowie zapraszają na rodzinne warsztaty kreatywne. W trakcie kilkugodzinnych zajęć będzie można zapoznać się ze sztuką wikliniarstwa. W zajęciach, które rozpoczną się o godzinie 15.00 i potrwają do godziny 18.00 może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. 

Uczestnicy zajęć przekonają się, że z prostego, naturalnego materiału, jakim jest wiklina można stworzyć prawdziwe perełki, które nie tylko mogą służyć jako ozdoba domu, lecz również stać się wyjątkowym prezentem dla najbliższych. 
Do stworzenia prac posłuży prawdziwa wiklina, taśma wiklinowa oraz kolorowe dodatki, takie jak rafia. Będzie można wykonać różnorodne dekoracje, m.in. koszyczki, wianki, tacki oraz drobne dekoracje – grzybki, serca czy gwiazdki. Prowadzący zajęcia będą krok po kroku tłumaczyć, jak przeplatać pędy wikliny, aby prace były trwałe i dobrze się prezentowały.

Rodzinne warsztaty wikliniarskie odbędą się w sobotę 10 września od godziny 15.00 do godziny 18.00 w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach oraz w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie. Wstęp wolny.

Auchan Gliwice zaprasza na tworzenie z wikliny podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również