Wiadomości z Gliwic

Bieg Charytatywny Run4theBEST

  • Dodano: 2021-08-24 10:15

Już 29 sierpnia w Parku Kościuszki odbędzie się pierwsza edycja biegu charytatywnego Run4theBEST! Wydarzenie skierowane do wszystkich grup wiekowych wesprze działalność Hospicjum Cordis.

Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice, od 27 lat działające przy Politechnice Śląskiej, organizuje w ostatnią niedzielę sierpnia pierwszą edycję biegu charytatywnego. Głównym celem wydarzenia jest pomoc Hospicjum Cordis w Katowicach oraz popularyzacja zdrowego trybu życia, aktywnej rozrywki i budowanie świadomości na temat dobroczynności i pomocy potrzebującym.

Start biegu Run4theBEST

O 10:00 w pobliżu Wieży Spadochronowej wystartuje bieg na ok. 5 k Równolegle będą odbywały się dodatkowe wydarzenia dla odwiedzających, takie jak: wspólne zajęcia z zumby i jogi, gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów oraz konkurs z nagrodami na najlepiej przebranego biegacza. Dla najszybszych zostały przygotowane nagrody, ale liczy się przede wszystkim pomoc! Dlatego trasę biegu można pokonać nie tylko biegiem, ale także truchtem lub marszem.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Hospicjum Cordis, pomagającemu osobom przewlekle chorym i ich rodzinom.


Cena pakietu wynosi 70 zł. 
Zapisy są prowadzone przez platformę pod linkiem https://bit.ly/run4theBESTzapisy.
Więcej informacji na temat Biegu na stronie https://bit.ly/run4thebest

Bieg Charytatywny Run4theBEST

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również