Wiadomości z Gliwic

"Forum" wita wiosnę

  • Dodano: 2011-03-17 15:00
"Forum" wita wiosnę

Haust rozweselającego helu pod wiaduktem na początek wiosny. Tak gliwickie Centrum Handlowe FORUM (ul. Lipowa 1) przywita tę porę roku.

Dlaczego hel i dlaczego pod wiaduktem?
Ma to związek z wymianą humorystycznych rysunków pod mostem przy ul. Piwnej, który sąsiaduje z naszym centrum. Pierwszy dzień wiosny zaś to idealny moment, aby zrobić coś w wesołym stylu. Na jednym z rysunków pojawia się zresztą motyw heluwyjaśnia Agnieszka Mielcarz, dyrektor C.H. FORUM.

Happening pod wiaduktem, połączony z oficjalnym odsłonięciem nowych rysunków, rozpocznie się w poniedziałek, 21 marca, o godz. 11:00. Wezmą w nim udział młodzi adepci gliwickiego Teatru "A". – Postaramy się tak rozweselić gliwiczan, że popłyną im ze śmiechu łzy. Opornym podamy dawkę helu zapowiada Leszek Styś z Teatru "A".

Poza łykiem helu i balonami, przechodnie będą mogli także otrzymać pamiątkową pocztówkę z wybranym rysunkiem oraz okolicznościowym stemplem. Autorem prac jest Piotr Świderek, absolwent etnologii na Uniwersytecie Łódzkim, znany też jako Anna Wyklej – autorka limeryków-wyklejanek. Tematyka rysunków, które pojawią się wraz z nadejściem wiosny nawiązuje do historii Gliwic. O jakich wydarzeniach mówią – odpowiedź już wkrótce pod wiaduktem przy ul. Piwnej.
(bom)

Informacje: Marek Thorz – 504-108-936, e-mail: m.thorz@pluscommunication.pl

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.