Wiadomości z Gliwic

Gigantyczna strefa kibica w Gliwicach!

  • Dodano: 2018-06-19 10:00

19 czerwca rusza w Gliwicach Strefa Kibica. Na mecze polskiej reprezentacji zaprasza Arena Gliwice. Zgodnie z zapowiedziami operatora obiektu, strefa ma być otwierana na każdy mecz, który na Mundialu zagrają „Orły Nawałki”.

Na razie znane są trzy terminy: 19 czerwca (Polska – Senegal, godz. 17.00), 24 czerwca (Polska Kolumbia, godz. 20.00) i 28 czerwca (Japonia – Polska, godz. 16.00). Kolejne poznamy, kiedy Polacy wyjdą z grupy. Wejście do Areny Gliwice będzie możliwe na godzinę przed każdym z meczów. Wyjątkiem będzie mecz w niedzielę, 24 czerwca. Strefa zostanie otwarta już dwie godziny przed meczem. W tym samym dniu na placu przed wejściem odbędzie się piknik rodzinny.

Rozgrywki będzie można oglądać na ponad 140-metrowym telebimie, umiejscowionym na płycie głównej Dużej Areny. Bilet na Strefę można zakupić na stronie www.ebilet.pl oraz w kasach w dniu wydarzenia, pięć godzin przed rozpoczęciem transmisji. Osoby niepełnosprawne wchodzą bezpłatnie. Opiekun natomiast musi mieć bilet. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych organizator prosi o wcześniejszy kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora – www.arenagliwice.pl.

Partnerem Strefy Kibica jest Politechnika Śląska, jako najbardziej usportowiona uczelnia w Polsce. Bliżej jej osiągnięciom będzie można przyjrzeć się podczas niedzielnego spotkania i przygotowanego stoiska naukowego.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.