Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Gliwice mają szansę znaleźć się na tegorocznej Trasie Świątecznych Ciężarówek Coca-Cola

  • Dodano: 2017-11-17 13:00

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany - kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki świąt. Oto kultowe ciężarówki Coca-Cola. Marka na dedykowanej stronie http://www.ciezarowkicocacola.pl oraz swoich kanałach społecznościowych opublikowała szczegółowy rozkład jazdy ogólnopolskiej trasy ich przejazdu. 1 grudnia br. w drogę znów wyjedzie współczesny konwój św. Mikołaja. Coca-Cola ponownie odwiedzi wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki. Konwój dotrze do 31 miast, kreśląc na mapie Polski obrys serca. Do 22 listopada trwa plebiscyt na dodatkowe, 32 miasto. Każdy głos się liczy i każde miasto ma szansę.

Liczby, skala, zasięg
2 ciężarówki. 22 dni. 2 równoległe trasy ogólnopolskie. Tysiące kilometrów na liczniku. Kilkadziesiąt tysięcy personalizowanych puszek Coca-Cola gotowych do rozdania z 19-tonowej ciężarówki! Moc atrakcji dla mieszkańców polskich miast.

Głosowanie na 32 miasto!

Na tegorocznej trasie świątecznych ciężarówek Coca-Cola znalazło się 31 miast. Wśród nich są m.in. Starogard Gdański, Koszalin, Elbląg, Szczecin, Kołobrzeg, Poznań, Zielona Góra, Legnica, Legionowo, Nysa, Oświęcim, Wieliczka. W tym roku marka szczególnie wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, zapraszających każdego roku ciężarówki Coca-Cola do swoich miast za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlatego do 22 listopada br. za pośrednictwem wydarzenia na profilu społecznościowym trwa ogólnopolski i ogólnodostępny plebiscyt. Nagrodą za oddanie największej ilości głosów przy użyciu symbolu hasztag (#) z nazwą miasta będzie postój świątecznego konwoju Coca-Cola 19.12. na trasie przejazdu oraz udostępnienie jego mieszkańcom zestawu atrakcji. Liczy się każdy głos! Do półfinału zakwalifikuje się 5 miast z największą ilością poprawnych głosów,a finał głosowania odbędzie się 24 listopada.

Atrakcje na trasie

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy z rodziną i znajomymi. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w fabryce upominków, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem zrobionym w GIF budce czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami. 

To kolejny rok kiedy Świąteczne Ciężarówki Coca-Cola ruszają w ogólnopolską trasę. Spośród ponad 30 tegorocznych miast większość stanowią nowe lokalizacje. Chcemy dzielić się świąteczną radością z tymi, którzy dotychczas nie mieli szansy uczestniczyć
w naszych wydarzeniach. Dlatego dodatkowo zachęcamy mieszkańców, aby wzięli sprawy w swoje ręce i  poprzez głosowanie zapraszali Świąteczną Ciężarówkę do swojego miasta! – zaprasza Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.


Udział w wydarzeniach Coca-Cola jest bezpłatny.

Gliwice mają szansę znaleźć się na tegorocznej Trasie Świątecznych Ciężarówek Coca-Cola

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.