Wiadomości z Gliwic

Gliwice się orientują! Zgłoszenie dla miłośników gier terenowych

  • Dodano: 2023-02-21 08:00, aktualizacja: 2023-02-20 22:23

Dobra wiadomość dla miłośników gier terenowych. Już w marcu odbędzie się kolejna edycja PoWInO, czyli Popołudniowo-Wieczornej Imprezy na Orientację, organizowanej przez Gliwicki Klub Terenoznawczy Cyrkino. Zagrać może każdy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy!

Zgłoś się do zabawy

W czwartek, 9 marca, o godz. 17.00 w Parku Chrobrego na terenie dzielnicy Politechnika wystartuje kolejna edycja Popołudniowo-Wieczornych Imprez na Orientację – w skrócie PoWInO. Centrum zawodów zlokalizowane będzie w hali sportowej OSiR Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 25. Udział w wydarzeniu nic nie kosztuje, a w zawodach może wziąć udział każdy – indywidualnie lub w zespole, niezależnie od wieku czy znajomości zasad gry. 

Przed startem każdy z zawodników otrzyma własną mapę. Niezbędna będzie też latarka, którą uczestnicy powinni zabrać z domu. 

Gracze będą mogli wybrać jeden z czterech poziomów trudności: A (najtrudniejszy), B (średni), C (najłatwiejszy) lub R (rodzinny). Osoby, które biorą udział w biegu po raz pierwszy i nie znają jego zasad, będą mogły liczyć na pomoc ze strony organizatorów.

Organizatorem cyklu PoWInO –-noznawczy Cyrkino działający przy Oddziale PTTK Ziemi Gliwickiej. 

Zgłoszenie

Impreza została objęta patronatem Prezydenta Miasta Gliwice, Adama Neumanna. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/838843534107759/838843537441092.

Gliwice się orientują! Zgłoszenie dla miłośników gier terenowych / fot. UM Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również