Wiadomości z Gliwic

Gliwicka wyprawka dla najmłodszych!

  • Dodano: 2018-07-09 07:45, aktualizacja: 2018-07-06 13:49

Od września każdy maluszek, który przyjdzie na świat w gliwickim Szpitalu Wielospecjalistycznym, otrzyma specjalną wyprawkę.

Miasto chce w ten sposób podziękować rodzicom, którzy wybrali Gliwice na miejsce urodzin swojego dziecka.

W skład wyprawki wchodzi m.in. dwustronny kocyk z  kolorowej bawełny w kratkę i niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu minky oraz  elastyczny komin z przyjemnego materiału, który z powodzeniem może ochronić szyjkę lub główkę maluszka. Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne – beżowa i niebieska. Każdy z upominków będzie zawierał element identyfikacji wizualnej miasta.

Jako, że wyprawkę miasto przygotowało wspólnie ze Szpitalem Wielospecjalistycznym znajdzie się tam również paczka pieluch Pampers i miękka grzechotka. Dla wygody świeżo upieczonych rodziców zestawy będą przekazywane już w szpitalu.

- Przygotowując zestaw staraliśmy się wybrać rzeczy przydatne, estetyczne i wykonane z naturalnych, przyjaznych dzieciom materiałów. Mamy nadzieję, że spodobają się rodzicom, a ten wyjątkowy moment w życiu, jakim są narodziny dziecka, będzie się dobrze kojarzył z naszym miastem - mówi Paweł Staszel, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach.


Źródło: UM Gliwice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.