Wiadomości z Gliwic

Kolejna edycja treningów piłkarskich w stylu Disneya już we wrześniu!

  • Dodano: 2024-07-02 08:00, aktualizacja: 2024-07-02 08:15

Za nami pierwsza edycja projektu piłkarskiego UEFA Playmakers, w ramach którego ponad 30 dziewczynek w wieku 4–8 lat uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach piłkarskich inspirowanych bajkami Disneya. Program we współpracy z PZPN, UEFA i firmą Disney – jako jeden z 30 ośrodków w Polsce – zrealizowało w Gliwicach Stowarzyszenie GTW.

Kolejna edycja projektu już we wrześniu! 

W ramach cyklu, którego tematem przewodnim był film animowany „Moje Magiczne Encanto”, od maja do czerwca na boisku przy ul. Orkana 8 w Wójtowej Wsi odbyło się łącznie 8 piątkowych spotkań, podczas których dziewczynki – oprócz ćwiczeń piłkarskich – realizowały kolejne scenariusze inspirowane bajką Disneya. W międzyczasie zwiedziły także stadion Piasta Gliwice. 

Na zakończenie projektu zorganizowano wspólny trening rodziców oraz ich pociech, podczas którego zastępca prezydent Gliwic Łukasz Gorczyński wręczył uczestniczkom gadżety ufundowane przez PZPN oraz Miasto Gliwice.

To nie koniec programu UEFA Playmakers w Gliwicach!

Kolejna edycja gliwickich treningów w ramach UEFA Playmakers rozpocznie się w piątek, 13 września. Szczegółowe informacje na temat projektu wkrótce pojawią się na stronie Stowarzyszenia GTW.

Dziewczynki z roczników 2019–2012, które chciałyby trenować piłkę nożną, mogą dołączyć także do drużyny GTW Piastunki Gliwice, która rozpocznie swoje treningi także w piątek, 13 września, na boisku przy ul. Orkana 8. Zajęcia odbywać się będą z podziałem na grupy wiekowe. Więcej na temat Piastunek przeczytacie na stronie https://www.gtwgliwice.pl/gtw-piastunki-gliwice/. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również